PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Coworking kusi deweloperów mieszkaniowych. Robyg w nowej roli

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 sty 2018 11:51

Coworking kusi deweloperów mieszkaniowych. Robyg w nowej roli Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg

- Na rynek pracy wchodzi nowe pokolenie, które jest coraz bardziej mobilne i w bardzo racjonalny sposób zarządza wydatkami na prowadzenie działalności - mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg. W warszawskim Wilanowie powstała przestrzeń coworkingowa Robyg Working Balance.

REKLAMA

Grupa Robyg wprowadza nową usługę – przestrzeń coworkingową w Wilanowie. Segment wynajmu biur w ramach coworkingu notuje rokrocznie dynamiczny wzrost popytu i ma atrakcyjne perspektywy rozwoju. W ofercie Robyg znajdzie się wysokiej jakości przestrzeń biurową – na 300 mkw. najemcy otrzymają dostęp do czterech w pełni wyposażonych sal konferencyjnych i przestronnej części wspólnej. Spółka rozważa rozszerzanie działalności w tym obszarze i systematyczny wzrost jego udziału w przychodach. Dodatkowo do 31 stycznia można przez jeden dzień za darmo przetestować biuro w Wilanowie – voucher do pobrania ze strony projektu.

Robyg Working Balance oferuje: profesjonalną przestrzeń biurową – open space, sale konferencyjne, możliwości wydruków, a także pełną infrastrukturę biurową: szybki dostęp do internetu oraz parking bezpośrednio przy budynku. Dodatkowym atutem jest przestrzeń socjalna z kawą oraz możliwość zamówienia zdrowego posiłku. Ponadto, dla korzystających z biura, Grupa Robyg planuje uruchomić cykliczne, bezpłatne spotkania z coachem, warsztaty i szkolenia.

- Należy podkreślić, że w 2017 roku w Polsce było zarejestrowanych około 2600 start-upów, z czego większość działa w jednym z czterech miast: Warszawie, Krakowie Trójmieście i Poznaniu, a środowisko to nieustająco się powiększa. Grupa Robyg zdecydowała się na rozpoczęcie działalności w nowym segmencie, bo warszawski Wilanów nie dysponował do tej pory taką przestrzenią, a jest miejscem wyjątkowym ze względu na koncentrację młodych przedsiębiorców. Dostosowywanie do potrzeb rynku jest strategicznym założeniem grupy Robyg. Wartością dodaną Working Balance od Robyg jest – oprócz w pełni funkcjonalnego biura – także tworzenie przestrzeni networkingowej. W planach spółki jest organizowanie warsztatów i szkoleń dla korzystających z biura przedsiębiorców, co dodatkowo przyczyni się do rozwoju nowych biznesów w Warszawie – mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyg.

Robyg Working Balance to odpowiedź na coraz dynamiczniej zmieniającą się rzeczywistość biznesową. Dzięki upowszechnieniu się internetu jedna osoba czy też mała grupa ludzi mogą prowadzić doskonale prosperującą firmę. W ten sposób działają freelancerzy, startupy czy innowatorzy. Wszyscy oni potrzebują jednak od czasu do czasu dobrze wyposażonego biura – by spotkać się z klientem, czy narzucić sobie unormowany rytm dnia pracy.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA