PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Drugie biuro Regusa w Poznaniu

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 28 gru 2017 13:36

Drugie biuro Regusa w Poznaniu Fot. pixabay

Regus otwiera swoją drugą lokalizację w Poznaniu. Tym razem światowy gigant wybrał budynek przy Al. Niepodległości 6, w którym firma zajęła ponad 1 000 mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

- Otwarcie drugiego centrum Regusa w Poznaniu dowodzi, że jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja biznesowa. Miasto cieszy się dużym uznaniem wśród krajowych specjalistów i jest niezwykle lubiane przez obcokrajowców, którzy wiążą z nim swoją profesjonalną przyszłość lub odwiedzają je w celach służbowych. Z nowego centrum będą mogli skorzystać zarówno przedstawiciele start-upów, małych i średnich firm, jak i freelancerzy czy duże organizacje - komentuje Edyta Pietranis, starszy konsultant w dziale reprezentacji najemcy, JLL

Biurowiec przy Al. Niepodległości 6 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Poznaniu. Położony w bardzo dogodnej, centralnej lokalizacji, w sąsiedztwie Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego i Dworca Poznań Główny. Blisko biurowca znajduje się też popularny Stary Browar, dzięki czemu w trakcie lub zaraz po pracy można wybrać się na szybkie zakupy, do kina lub na kawę z przyjaciółmi. 

Budynek stanowi własność grupy LHI, która - działając od 22 lat na polskim rynku, a od 44 lat na rynku europejskim - jest ekspertem w zakresie finansowania strukturalnego projektów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami. Do tej pory zrealizowała transakcje o wartości 7 miliardów złotych. Tworzy i oferuje alternatywne formy finansowania nieruchomości – jako organizator, współinwestor, inwestor. LHI rozszerzyło ofertę o realizację przedsięwzięć sektora publicznego, jak również projektów rewitalizacyjnych. W ostatnim czasie spółka inwestuje jako deweloper na rynku mieszkaniowym. Udziałowcem Grupy LHI jest spółka LHI Holding GmbH.

Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej – w skali globalnej posiada ok. 3 tys. centrów biurowych. Firma wynajmuje powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe, czy sale konferencyjne, którymi również zarządza. Jej oferta kierowana jest do polskich firm działających lokalnie i międzynarodowych organizacji. Regus odpowiada tym samym na popyt zarówno ze strony freelancerów, osób pracujących zdalnie, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również korporacji. Działalność firmy wpisuje się w globalny trend związany z rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne powierzchnie. 

W wyborze lokalizacji i przygotowaniu długoterminowej strategii najmu Regusowi doradzali eksperci JLL. JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w wielu krajach regionu EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA