PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Drugie biuro Regusa w Poznaniu

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 28 gru 2017 13:36

Drugie biuro Regusa w Poznaniu Fot. pixabay

Regus otwiera swoją drugą lokalizację w Poznaniu. Tym razem światowy gigant wybrał budynek przy Al. Niepodległości 6, w którym firma zajęła ponad 1 000 mkw. powierzchni biurowej.

REKLAMA

- Otwarcie drugiego centrum Regusa w Poznaniu dowodzi, że jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja biznesowa. Miasto cieszy się dużym uznaniem wśród krajowych specjalistów i jest niezwykle lubiane przez obcokrajowców, którzy wiążą z nim swoją profesjonalną przyszłość lub odwiedzają je w celach służbowych. Z nowego centrum będą mogli skorzystać zarówno przedstawiciele start-upów, małych i średnich firm, jak i freelancerzy czy duże organizacje - komentuje Edyta Pietranis, starszy konsultant w dziale reprezentacji najemcy, JLL

Biurowiec przy Al. Niepodległości 6 to jeden z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Poznaniu. Położony w bardzo dogodnej, centralnej lokalizacji, w sąsiedztwie Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego i Dworca Poznań Główny. Blisko biurowca znajduje się też popularny Stary Browar, dzięki czemu w trakcie lub zaraz po pracy można wybrać się na szybkie zakupy, do kina lub na kawę z przyjaciółmi. 

Budynek stanowi własność grupy LHI, która - działając od 22 lat na polskim rynku, a od 44 lat na rynku europejskim - jest ekspertem w zakresie finansowania strukturalnego projektów inwestycyjnych związanych z nieruchomościami. Do tej pory zrealizowała transakcje o wartości 7 miliardów złotych. Tworzy i oferuje alternatywne formy finansowania nieruchomości – jako organizator, współinwestor, inwestor. LHI rozszerzyło ofertę o realizację przedsięwzięć sektora publicznego, jak również projektów rewitalizacyjnych. W ostatnim czasie spółka inwestuje jako deweloper na rynku mieszkaniowym. Udziałowcem Grupy LHI jest spółka LHI Holding GmbH.

Regus jest wiodącym dostawcą rozwiązań z obszaru elastycznego środowiska pracy i pracy mobilnej – w skali globalnej posiada ok. 3 tys. centrów biurowych. Firma wynajmuje powierzchnie biurowe, biura wirtualne, tzw. salony biznesowe, czy sale konferencyjne, którymi również zarządza. Jej oferta kierowana jest do polskich firm działających lokalnie i międzynarodowych organizacji. Regus odpowiada tym samym na popyt zarówno ze strony freelancerów, osób pracujących zdalnie, małych i średnich przedsiębiorstw, jak również korporacji. Działalność firmy wpisuje się w globalny trend związany z rosnącym zapotrzebowaniem na elastyczne powierzchnie. 

W wyborze lokalizacji i przygotowaniu długoterminowej strategii najmu Regusowi doradzali eksperci JLL. JLL pełni rolę doradcy Regus przy poszukiwaniu lokalizacji pod nowe biura w wielu krajach regionu EMEA oraz Azji i Pacyfiku.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA