PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DTZ pośredniczył w wynajmie 20 tys. mkw. powierzchni biurowej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 gru 2013 14:52

DTZ pośredniczył w wynajmie 20 tys. mkw. powierzchni biurowej

W ostatnich miesiącach Zespół Powierzchni Biurowych DTZ doradzał przy zawarciu umów najmu obejmujących łącznie ponad 20 000 metrów kwadratowych.

REKLAMA

Wśród transakcji, w które zaangażowana była agencja biurowa DTZ, wymienić można najem ok. 3 600 mkw. powierzchni biurowej przez bank BPH S.A. w dwóch budynkach, tj. w budynku Nautilus oraz w nowobudowanym obiekcie Avia w Krakowie. Zespół odpowiedzialny za reprezentację wynajmującego uczestniczył między innymi w renegocjacjach umowy najmu ok. 6 400 mkw. przez Sygma Bank w budynku Trinity Park II oraz doradzał przy zawarciu kilku znaczących umów najmu w kompleksie Mokotów Nova oraz Nowym Domu Jabłkowskich, w którym poziom wynajmu osiągnął 97 proc.

- Warszawski rynek biurowy staje się coraz bardziej konkurencyjny. W tym roku dostarczono już ponad 280 000 m kw. nowoczesnej powierzchni, a w budowie znajduje się kolejne 600 000 mkw. Przełoży się to na wysoki poziom nowej podaży w ciągu kolejnych dwóch lat - mówi Katarzyna Lipka, starszy konsultant w dziale Doradztwa i Analiz rynkowych, DTZ.

- Zauważamy, że obecnie wynajmujący działają w wysoce konkurencyjnym otoczeniu, dlatego też sytuacja na rynku sprzyja najemcom, których pozycja negocjacyjna stopniowo się umacnia- mówi Barbara Przesmycka, dyrektor działu Powierzchni Biurowych, DTZ.

  • Najemcy 2014-06-06 17:03:43
    Pani Dyrektor tak z cześcia się zgadzam ale znam Arenę Gliwice i tak nie jest z obecnym kierownictwem idzie tam do coraz mniejszych wyników , a to dlatego ze sa na stanowiskach ludzie tak jak p Wojciech S. czy p. Artur K. nie odpowiedzialni , brak inicjatywy własnej , pomysłu , szacunku i grzeczności do najemców i własnych pracowników. Odnoszę wrażenie ze pan Wojciech S. jest za długo na jednym miejscu i po prostu popadł w rutynę, a to gubi. Traktują Arenę w Gliwicach, jak własna prywate. Szkoda że państwo tego wcześniej nie zauwazyliście, pozdrawiamy najemcy.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA