PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

DTZ wynajął 30 tys. mkw. powierzchni biurowej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 sie 2014 08:55

DTZ wynajął 30 tys. mkw. powierzchni biurowej

W pierwszym półroczu 2014 zespół Wynajmu Powierzchni Biurowych DTZ pośredniczył w zawarciu umów najmu na ponad 30 000 mkw.

REKLAMA

Do przykładowych największych transakcji zrealizowanych przez DTZ w minionym półroczu należą: 12 600 mkw. - najem powierzchni biurowej przez Citi Service Center Poland w budynku T-Mobile Office Park w Warszawie; 6 100 mkw. - ekspansja i przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej przez Budimex SA w budynku przy ulicy Stawki 40 w Warszawie; 3 200 mkw. - najem powierzchni biurowej przez TNT Express w budynku Nord Point w Warszawie; 2 000 kw. - ekspansja i przedłużenie umowy najmu powierzchni biurowej przez PRA Health Sciences w budynku Catalina Office Center w Warszawie oraz 1 600 m kw. - najem powierzchni biurowej przez Cadence Design Systems w budynku GPP Business Park w Katowicach i Warsaw Corporate Center w Warszawie.

- Z roku na rok DTZ umacnia swoją pozycję wśród wiodących doradców na rynku nieruchomości komercyjnych, realizując projekty dla swoich dotychczasowych, jak i nowych klientów - powiedziała Barbara Przesmycka, dyrektor Zespołu Wynajmu Powierzchni Biurowych, DTZ.

- Naszym celem jest dopasowywanie oferty do zmieniających się warunków rynkowych, tak aby dostarczać naszym Klientom usługi najwyższej jakości budując w ten sposób trwałe relacje - dodaje Barbara Przesmycka.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA