PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dzień Jogi w biurze - zobacz zdjęcia

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 cze 2016 14:32

Dzień Jogi w biurze - zobacz zdjęcia Warsaw Yoga City

Ponad 150 pracowników warszawskich biurowców wzięło udział w pierwszych otwartych warsztatach z jogi zorganizowanych w ramach obchodów drugiego Międzynarodowego Dnia Jogi.

REKLAMA

Pomysłodawczyniami i organizatorkami warsztatów są Beata Jońska (Szef Działu Zarządzania w Kulczyk Silverstein Properties, trener jogi) i Karolina Brzezińska (aktorka, trener jogi) z inicjatywy Warsaw Yoga City.

– Kiedy ćwiczycie jogę w 25 budynkach w śródmieściu Warszawy to stajecie się częścią globalnej sieci, włączacie się w ludzki strumień płynący w kierunku spokoju wewnętrznego i harmonii. Poprzez jednoczącą siłę jogi poszukujemy równowagi i czystości w naszym życiu. Stajemy się lepszymi pracownikami, lepszymi liderami, skuteczniejszymi managerami i szczęśliwszymi ludźmi. Jednocześnie poprzez jednoczącą moc jogi, poszukujemy jedności w świecie i we wszechświecie – podkreślał Ajay Bisaria, Ambasador Indii w liście otwierającym wydarzenie.

Ambasador zaznaczył, że ubiegłoroczne obchody pierwszego Międzynarodowego Dnia Jogi połączyły dziesiątki milionów ludzi ze 192 krajów świata. W New Delhi odnotowano dwa nowe rekordy Guinnessa – 36 tysięcy osób, które pochodziły z 84 krajów świata, uczestniczyły jednocześnie w lekcji jogi. Ajay Bisaria dodał, że w tym roku w Polsce w pierwszym dniu obchodów święta jogi na Polu Mokotowskim ponad 15 tysięcy osób przyłączyło się do wspólnych warsztatów, koncertów i tańców.

– Pierwszy krok za nami. Dzięki zaangażowaniu ponad dwudziestu trenerów, wspierających Warsaw Yoga City, otworzyliśmy przed jogą drzwi warszawskich biurowców. Teraz mam nadzieję czas na kolejne spotkania – dodaje Beata Jońska, pomysłodawczyni Warsaw Yoga City i Szef Działu Zarządzania w firmie Kulczyk Silverstein Properties.

W wydarzeniu adresowanym do najemców i gości biur udział wzięli zarządcy i właściciele nieruchomości w tym Colliers International, Cushman&Wakefield, JLL, Knight Frank, Savills i Hochtief Development Poland. Mecenasem projektu została firma inwestycyjna i deweloperska Kulczyk Silverstein Properties.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA