PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo Investment zdobyło finansowanie na budowę Parku Rozwoju

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sie 2013 13:54

Echo Investment zdobyło finansowanie na budowę Parku Rozwoju

Spółka Park Rozwoju podpisała umowę kredytową z bankiem BZ WBK na realizację projektu biurowego w Warszawie - poinformowało Echo Investment. Umowa opiewa na kwotę 22,4 mln euro.

REKLAMA

Jednocześnie firma otrzymała środki pieniężne stanowiące kredyt VAT w kwocie nie przekraczającej 5 mln złotych z przeznaczeniem na finansowanie lub refinansowanie podatku VAT w związku z realizacją projektu biurowego. 

Kredyt będzie wypłacony w dwóch transzach. Spłata pierwszej z nich musi nastąpić w 2 lata po dacie pierwszego wykorzystania funduszy. Z kolei druga część kredytu musi zostać spłacona po 84 miesiącach po dacie konwersji z zastrzeżeniem spełnienia warunku dotyczącego umów najmu, ale w żadnym wypadku nie później niż dzień 28 lutego 2023 roku.

Park Rozwoju już na etapie projektowym otrzymał certyfikat BREEAM z oceną „Very Good". Inwestycja  realizowana jest w dwóch etapach. Pierwszy zakończy w I kwartale 2014 roku. Zakończenie drugiego etapu inwestycji zaplanowano na II kwartał 2015 roku. Pieniądze z kredytu zostaną przeznaczone na budowę etapu I.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA