PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo szykuje kilkadziesiąt nowych projektów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 cze 2015 07:49

Echo szykuje kilkadziesiąt nowych projektów A4 Business Park w Katowicach

Do 2020 roku Echo Investment planuje realizację blisko 30 projektów komercyjnych. Powstaną nowe centra handlowe i biurowe. Rozwój dotyczy także inwestycji mieszkaniowych.


REKLAMA

"Grupa na posiadanych gruntach w Polsce zamierza uruchomić do 2020 roku realizację ponad 20 projektów biurowych z ok. 330 tys. mkw. GLA (bez projektu w Kijowie), siedem centrów handlowych ze 170 tys. GLA i prawie 30 projektów mieszkaniowych na ponad 3,1 tys. mieszkań" - podała spółka w sprawozdaniu Rady Nadzorczej.

W 2014 roku Echo realizowało takie projekty, jak: Galeria Amber w Kaliszu i rozbudowa Galerii Sudeckiej w Jeleniej Górze. Jeśli chodzi o inwestycje biurowe - Q22 i Park Rozwoju w Warszawie, West Gate i Nobilis Business House we Wrocławiu, A4 Business Park w Katowicach, Tryton w Gdańsku i Opolska Business Park w Krakowie.

W 2015 roku firma szykuje nowe inwestycje. Oto ich lista: A4 Business Park (III etap) w Katowicach, Opolska Business Park (II etap) w Krakowie, Aurus w Łodzi, Metropolis w Poznaniu, Taśmowa w Warszawie oraz Sucha we Wrocławiu. Jeśli chodzi o projekty handlowe: rozbudowa Galaxy w Szczecinie, II etap Outlet Park w Szczecinie i Mundo w Budapeszcie.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA