PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo zadowolone z ostatnich transakcji najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 sty 2016 17:41

Echo zadowolone z ostatnich transakcji najmu Q22

- Zaufał nam światowej klasy przedstawiciel branży technologicznej - mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Echo Investment. Amerykańska korporacja wynajmie powierzchnię w wieżowcu Q22.

REKLAMA

O umowie pisaliśmy 22 stycznia. W ostatnim komunikacie Echo Investment oficjalnie potwierdziło wejście nowego najemcy.

Firma William Demant zajmie ponad 3 tys. mkw. powierzchni biurowej. Dział Powierzchni Biurowych CBRE doradzał najemcy w procesie negocjacji umowy.

Demant Technology Centre, DGS i Oticon Polska - wszystkie spółki należące do grupy William Demant, będącej światowym liderem w produkcji aparatów słuchowych, zlokalizują swoje biuro w Q22. Siedziba spółek będzie kolejnym przedstawicielstwem międzynarodowego holdingu w Polsce.

- Decyzja firmy William Demant o utworzeniu centrum odpowiedzialnego za badania i rozwój, jest doskonałym potwierdzeniem potencjału, jaki posiada Polska. Według danych GUS nakłady na działalność badawczą i rozwojową w Polsce stale się zwiększają, a granty i dofinansowania sprawiają, że Polska jest atrakcyjnym miejscem do lokowania centrów biznesu. Wciąż rozwijający się rynek biurowy w Warszawie oraz dostęp do doskonale wykształconej i ambitnej kadry przyciąga najważniejszych inwestorów zagranicznych, którzy w naszym kraju widzą potencjał na rozwój swojego biznesu - mówi Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych, CBRE.

William Demant to firma, która postawiła na nowoczesną przestrzeń biurową w sercu Warszawy. Najemca wprowadzi się do swojej nowej siedziby w Q22 w drugiej połowie 2016 r.

- William Demant to firma o globalnym zasięgu i międzynarodowej renomie, która swoje siedziby ma w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Fakt, że kolejne przedstawicielstwo spółki będzie znajdowało się właśnie w Q22 jest dla nas największym dowodem uznania. Prace wykończeniowe i komercjalizacja Q22 przebiegają zgodnie z harmonogramem. W najbliższym czasie będziemy mogli pochwalić się kolejnymi umowami - mówi Michał Żelski, senior leasing manager w Echo Investment.

Q22 to 155 metrowy, nowoczesny budynek biurowy powstający w biznesowym centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II oraz ul. Grzybowskiej, oferujący ponad 50 tys. mkw. powierzchni biurowej na wynajem. Jego nowoczesna bryła została zaprojektowana przez architektów z pracowni Kuryłowicz & Associates. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA