PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

EEC 2016: Najlepsze projekty zawsze się obronią

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 maj 2016 12:46

EEC 2016: Najlepsze projekty zawsze się obronią Rafał Mazurczak, dyr. Dział Biur i Hoteli Echo Investment

Rynek nieruchomości w Polsce przeżywa prawdziwy boom. Rośnie również rywalizacja wśród inwestorów. - Trzeba inwestować w najlepsze projekty. Ta zasada odnosi się zarówno do sektora biurowego, jak i centrów handlowych czy hoteli - mówi Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment, który będzie jednym z panelistów VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

REKLAMA

- Owszem, mamy do czynienia z rosnącym nasyceniem rynku, jednak na przykładzie Warszawy doskonale widać, że wciąż powstają tu nowe projekty, które przyciągają najemców. To najlepszy dowód na to, że bardzo dobre projekty biurowe w świetnych lokalizacjach będą się nadal cieszyć zainteresowaniem firm szukających nowoczesnej przestrzeni biurowej. Trzeba więc inwestować w najlepsze projekty i ta zasada odnosi się zarówno do sektora biurowego, jak też i centrów handlowych czy hoteli - podkreśla Rafał Mazurczak.

Jak zauważa dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment, w segmencie biurowym widać też wyraźnie, że coraz więcej firm szuka nowych lokalizacji, które chcą przenieść się do budynku oferującego dużo większy komfort pracy, a także szereg funkcji, które dostępne są dziś w najlepiej zaprojektowanych inwestycjach. - Dlatego też takie projekty jak Q22, mimo sporej podaży na warszawskim rynku, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem firm - dodaje Rafał Mazurczak.

Rafał Mazurczak, dyrektor Działu Biur i Hoteli Echo Investment, będzie prelegentem sesji "Ewolucja rynku nieruchomości w Polsce", która odbędzie się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

 

 

 

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA