PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

EEC 2017: Warszawa w oku geopolitycznego cyklonu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 sty 2017 14:38

EEC 2017: Warszawa w oku geopolitycznego cyklonu EEC 2016

Nowy prezydent USA, wyjście Wielkiej Brytanii z Unii oraz zmiany w europejskiej polityce i gospodarce. Rynek nieruchomości komercyjnych w Polsce czeka rejs po wzburzonym roku 2017. O przyszłości porozmawiamy na tegorocznym Europejskim Kongresie Gospodarczym.

REKLAMA

IX Europejski Kongres Gospodarczy (10-12 maja 2017, Katowice) podejmie tematy najważniejsze z punktu widzenia przyszłości Europy, rewolucyjnych wyzwań w przemyśle i na rynku pracy oraz dynamicznych zmian w geopolitycznym otoczeniu europejskiej gospodarki.

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) w Katowicach od 2009 roku gromadzi reprezentantów biznesu, prezesów czołowych firm, naukowców i praktyków, decydentów mających realny wpływ na życie gospodarcze i społeczne oraz polityków i ekspertów z kraju, Europy i świata.

Skala i renoma tego wydarzenia (w ubiegłorocznym spotkaniu wzięło udział ponad 8 tys. gości) to pozytywna presja na organizatorów, którzy nie tylko rozwijają formułę trzydniowego wydarzenia, ale muszą zadbać o jakość merytoryczną i aktualność ponad stu debat i spotkań.

- Zakres tematyczny to żywy, reagujący z rzeczywistością obszar problemów i dylematów - podkreśla Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator EEC. - Kongres jest wydarzeniem poprzez które, wraz z naszymi gośćmi i partnerami nie tylko odpowiadamy na to, co się dzieje, ale wskazujemy zjawiska i trendy, które zaczynają kształtować naszą przyszłość. 

Jednym z ważnych tematów, poruszonych na EEC, będzie przyszłość polskiego rynku nieruchomości komercyjnych. Porozmawiamy o tym na dwóch sesjach dyskusyjnych. Pierwsza skoncentruje się na obecnej sytuacji na rynku. Zastanowimy się nad wpływem zmian w USA i Wielkiej Brytanii. Odpowiemy na pytanie, czy Warszawa ma szansę stać się alternatywą dla wielkich, biznesowych stolic Europy? Porozmawiamy również nad nowymi trendami na polskim rynku nieruchomościowym - o inwestycjach alternatywnych, zmianach w "tradycyjnych" sektora biznesowych, a także o możliwości pozytywnego wpłynięcia na pozycję Polski na arenie międzynarodowej.

Druga dyskusja poświęcona będzie w zupełności polskim REIT-om. Wraz z inwestorami, ekspertami i przedstawicielami twórców nowej ustawy porozmawiamy nad mocnymi i słabymi stronami polskich rozwiązań. Zastanowimy się również, czy zmiany pomogą deweloperom oraz czy wreszcie umożliwią wejście większej ilości polskiego kapitału na rynek.

Dowiedz się więcej na temat wydarzenia

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA