PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Enel-Med powiększyło powierzchnię w Atrium Plaza

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 kwi 2014 08:19

Enel-Med powiększyło powierzchnię w Atrium Plaza

Centrum Medyczne Enel-Med - ogólnopolska, trzecia w Polsce prywatna sieć medyczna, przedłużyła umowę najmu i powiększyła zajmowaną powierzchnię w Atrium Plaza, warszawskim biurowcu zarządzanym przez Peakside Polonia Management.

REKLAMA

Zgodnie z umową, Enel-Med pozostanie na kolejne lata w Atrium Plaza i dodatkowo powiększy zajmowaną przez siebie powierzchnię o 250 mkw. Tym samym najemca w warszawskim biurowcu zajmie w sumie ponad 1250 mkw. na dwóch piętrach.

- Oddział Atrium świadczy kompleksowe usługi medyczne. Od września w zlokalizowanej tutaj klinice stomatologicznej będzie aż 11 gabinetów wraz z pracownią RTG, co oznacza, że będzie to największa placówka tego typu w Warszawie. Lokalizacja przychodni w centrum Warszawy to udogodnienie dla pacjentów, którzy w jednym miejscu mogą skorzystać z kompleksowej oferty konsultacji i usług - mówi Beata Krakowska, dyrektor ds. Stomatologii w Centrum Medycznym Enel-Med.

- Nowo podpisana umowa najmu jest zwiastunem dynamicznych zmian w strukturze Atrium Plaza. Niedawno informowaliśmy o otworzeniu w tym obiekcie nowoczesnej kawiarni Green Caffè Nero, sfinalizowane zostały także rozmowy z właścicielami kolejnych firm, o których niebawem będziemy informować. Prognozy na podpisanie kolejnych umów najmu także są obiecujące - mówi Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside Polonia Management.

- Powiększenie zajmowanej powierzchni i przedłużenie umowy najmu z ENEL-MED wynika z naszej bardzo dobrej, dotychczasowej współpracy. Cieszy nas fakt, że znane, ogólnopolskie firmy doceniają wysoką jakość i standardy oferowanych przez nas powierzchni biurowych - dodaje M. Zalewska.

Atrium Plaza to siedmiokondygnacyjny budynek o powierzchni 14 700 mkw. oferujący powierzchnie biurowe. Obiekt usytuowany jest przy al. Jana Pawła w Warszawie.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA