PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ericsson ma nowa siedzibę w Łodzi

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 lut 2017 12:24

Ericsson ma nowa siedzibę w Łodzi University Business Park

Ericsson, światowy lider w obszarze rozwiązań teleinformatycznych (ICT), podpisał umowę najmu 8 400 mkw. w University Business Park w Łodzi, inwestycji Globe Trade Centre. Ericsson wprowadzi się do nowego biura w lipcu 2017 r. To największa transakcja najmu zawarta na łódzkim rynku biurowym w ubiegłym roku.

REKLAMA

Eksperci z JLL doradzali firmie Ericsson w procesie opracowywania długoterminowej strategii najmu, poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji i określaniu warunków umowy.

- Po zakupie polskich spółek z siedzibami w Łodzi i Krakowie, Ericsson, jako wiodąca firma teleinformatyczna w Polsce, postanowił zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości warunki pracy, które odpowiadają światowym standardom. Wierzę, że znakomite środowisko pracy w budynkach, w których wynajęliśmy powierzchnię, będzie odzwierciedleniem globalnej marki i kultury naszej organizacji - Monika Dobrogosz, REFM Manager CUCE excl. HU, reprezentująca firmę Ericsson.

Ericsson jest światowym dostawcą technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych. Firma z siedzibą w Sztokholmie zatrudnia obecnie 111 000 pracowników w 180 krajach oferując innowacyjne usługi i rozwiązania.

University Business Park składa się z dwóch 7-piętrowych budynków, oferujących łącznie około 39 000 mkw. nowoczesnej, funkcjonalnej powierzchni biurowej, o najwyższym standardzie. Pracownicy firm, które wybrały UBP na swoją siedzibę mają dostęp do szeregu udogodnień w ramach kompleksu, takich jak m.in. restauracja, kawiarnia, kiosk, bankomat czy myjnia.

Umowa podpisana przez Ericsson jest największą transakcją najmu zawartą w ubiegłym roku w Łodzi. Rynek biurowy w mieście rozwija się dynamicznie, a jego wzrost generowany jest przez coraz liczniejszą grupę międzynarodowych firm, otwierających tu swoje siedziby. Łódź jest mocną lokalizacją do obsługi projektów IT, a do jej atutów należy m.in. dostęp do wykształconych pracowników oraz rozwinięta infrastruktura transportowa i biurowa.

JLL reprezentował firmę Ericsson w procesie zawierania umów najmu w Łodzi (8 400 mkw.) oraz Krakowie (8 000 mkw.).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA