PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ericsson polubił przeprowadzki

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 lut 2017 14:24

Ericsson polubił przeprowadzki DOT Office

Ericsson, dopiero co podpisał umowę najmu nowego biura w Łodzi, teraz informuje o wynajmie 8 tys. mkw. w DOT Office, krakowskiej inwestycji Grupy Buma. Firma zajmie cały budynek E, a do swojej nowej siedziby przeniesie się w czerwcu 2017 r.

REKLAMA

Ericsson jest największym na świecie dostawcą technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych z siedzibą w Sztokholmie. Firma zatrudnia obecnie 111 tys. pracowników w 180 krajach oferując innowacyjne usługi i rozwiązania.

- Po zakupie polskich spółek z siedzibami w Łodzi i Krakowie, Ericsson, jako wiodąca firma teleinformatyczna w Polsce, postanowił zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości warunki pracy, które odpowiadają światowym standardom. Wierzę, że znakomite środowisko pracy w budynkach, w których wynajęliśmy powierzchnię, będzie odzwierciedleniem globalnej marki i kultury naszej organizacji - powiedziała Monika Dobrogosz, REFM Manager CUCE excl. HU, reprezentująca firmę Ericsson.

W procesie opracowywania długoterminowej strategii najmu, poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji i określaniu warunków umowy, Ericsson wspierali eksperci z międzynarodowej firmy JLL. Transakcja firmy Ericsson była jedną z największych umów najmu zawartych na krakowskim rynku biurowym w ubiegłym roku.

DOT Office, zaprojektowany przez biuro Medusa Group, zlokalizowany jest przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie. Jego najemcą jest też inny gigant – firma Shell – która wprowadziła się już do swojej nowej siedziby.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA