PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Ericsson polubił przeprowadzki

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 lut 2017 14:24

Ericsson polubił przeprowadzki DOT Office

Ericsson, dopiero co podpisał umowę najmu nowego biura w Łodzi, teraz informuje o wynajmie 8 tys. mkw. w DOT Office, krakowskiej inwestycji Grupy Buma. Firma zajmie cały budynek E, a do swojej nowej siedziby przeniesie się w czerwcu 2017 r.

REKLAMA

Ericsson jest największym na świecie dostawcą technologii i usług dla operatorów telekomunikacyjnych z siedzibą w Sztokholmie. Firma zatrudnia obecnie 111 tys. pracowników w 180 krajach oferując innowacyjne usługi i rozwiązania.

- Po zakupie polskich spółek z siedzibami w Łodzi i Krakowie, Ericsson, jako wiodąca firma teleinformatyczna w Polsce, postanowił zapewnić swoim pracownikom najwyższej jakości warunki pracy, które odpowiadają światowym standardom. Wierzę, że znakomite środowisko pracy w budynkach, w których wynajęliśmy powierzchnię, będzie odzwierciedleniem globalnej marki i kultury naszej organizacji - powiedziała Monika Dobrogosz, REFM Manager CUCE excl. HU, reprezentująca firmę Ericsson.

W procesie opracowywania długoterminowej strategii najmu, poszukiwaniu odpowiedniej lokalizacji i określaniu warunków umowy, Ericsson wspierali eksperci z międzynarodowej firmy JLL. Transakcja firmy Ericsson była jedną z największych umów najmu zawartych na krakowskim rynku biurowym w ubiegłym roku.

DOT Office, zaprojektowany przez biuro Medusa Group, zlokalizowany jest przy ulicy Czerwone Maki w Krakowie. Jego najemcą jest też inny gigant – firma Shell – która wprowadziła się już do swojej nowej siedziby.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA