PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eurest, eService oraz Italmex zostają w Kolmecie

  • Autor: propertynews.pl
  • 10 sty 2014 09:38

Eurest, eService oraz Italmex zostają w Kolmecie

Eurest , eService i Italmex przedłużyły umowy najmu w budynku biurowo-magazynowym Kolmet w Warszawie. Najemcy zajmują łącznie 3200 mkw. powierzchni biurowej i 2100 m kw. powierzchni magazynowej. Właścicielem budynku jest fundusz Mosaic CEE Limited, zarządzany przez Mosaic Property LLP.

REKLAMA

Kolmet, zlokalizowany w dzielnicy Wola w Warszawie, oferuje łącznie około 12 000 mkw. powierzchni biurowej i 8 000 mkw. powierzchni magazynowej. Najemcy mają do dyspozycji ponad 360 miejsc parkingowych. Kolmet od ponad siedmiu lat jest zarządzany przez Knight Frank.

- Cieszymy się, że najemcy zdecydowali się przedłużyć umowy najmu w Kolmecie na dłuższy okres. W szczególności jesteśmy zadowoleni, że eService, powiększył wynajmowaną powierzchnię o 850 mkw. Na warszawskim rynku biurowym rośnie coraz bardziej konkurencja, ale centralnie położony Kolmet z korzystną ofertą cenową i wysokim wskaźnikiem miejsc parkingowych jest wciąż atrakcyjny dla wielu najemców powierzchni biurowych i magazynowych - mówi Chris Naylor, Partner Mosaic Property LLP.

Mosaic Property LLP zarządza inwestycjami w nieruchomości w imieniu Mosaic Property CEE Limited, który jest funduszem lokującym środki w Europie Centralnej i Wschodniej. Fundusz posiada w swoim portfelu aktywa w Polsce, Czechach i na Węgrzech w segmencie zarówno biurowym, jak również handlowym i magazynowym. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA