PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Euro Styl przyciągnęło największego na świecie producenta konserw

  • Autor: propertynews.pl
  • 13 sie 2015 13:32

Euro Styl przyciągnęło największego na świecie producenta konserw Tensor w Gdyni

Firma Thai Union Poland podpisała umowę najmu na ponad 250 mkw. w biurowcu Tensor X na trzecim piętrze. Dewelopera budynku – Euro Styl – w transakcji najmu reprezentowali eksperci z JLL.

REKLAMA

Poziom wynajmu budynku X sięgnął 60% na ponad pół roku przed otwarciem.

Thai Union Poland jest producentem wysokiej jakości konserw i prezerw rybnych znanych w Polsce pod markami „King Oscar”, „Laguna”, „Koga Maris” i „Aakerman”. Wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Thai Union Frozen Products uważanego za największego na świecie producenta konserw rybnych z tuńczyka. Posiada także znaczące udziały rynkowe w kategorii sardynek, makreli i krewetek w Azji, Europie i USA.

- Thai Union Poland to kolejna firma, która na swoją siedzibę wybrała Gdynię Redłowo i kompleks Tensor. Wcześniej umowy najmu w budynku X podpisali BEST S.A. i Maersk Polska. Tensor X jest skomercjalizowany w 60%, co jest bardzo dobrym wynikiem na ponad pół roku przed oddaniem obiektu do użytkowania, na mocno konkurencyjnym trójmiejskim rynku biurowym. Budowa kolejnej fazy - budynku Y jest w toku. Oddanie przewidziane jest na czerwiec 2016 z prognozowanym poziomem wynajmu 80-90%. Dla budynku Z, który planowany jest na 2017, obecnie prowadzone są już negocjacje - wyjaśnia Magdalena Reńska, dyrektor Oddziału JLL w Trójmieście.

- Spójna strategia najmu bazująca na transparentnym i otwartym podejściu do klientów podczas negocjacji pozostająca w zgodzie z hasłem i programem wartości Jesteśmy Fair, który funkcjonuje w Euro Styl, w połączeniu z profesjonalnym wsparciem JLL, owocuje sprawnie zawieranymi umowami najmu. Pomysł budowy kompleksu Tensor w Gdyni okazał się strzałem w dziesiątkę - dodaje Mikołaj Konopka, wiceprezes Euro Styl.

Tensor powstaje w Gdyni przy ulicy Łużyckiej 8 tuż przy stacji Szybkiej Kolei Miejskiej (Redłowo) i planowanej na 2016 r. Pomorskiej Kolei Metropolitalnej (Stadion).

Kompleks utworzą trzy budynki klasy A o nazwach X, Y i Z. Całkowita powierzchnia najmu wyniesie 19 750 mkw. (X - 4 960 mkw., Y - 8 190 mkw., a Z - 6 600 mkw.). W Tensorze będzie 450 miejsc parkingowych oraz gama udogodnień dla rowerzystów (biurowce są położone tuż przy ścieżce rowerowej.

W obiekcie zastosowane będą m.in.: energooszczędna fasada, instalacja BMS, zasilanie awaryjne UPS i generator prądotwórczy, instalacja HVAC wraz z rozwiązaniami typu free cooling oraz mnogość proekologicznych rozwiązań (oczekiwana certyfikacja BREEAM na poziomie co najmniej bardzo dobrym).

Zaprojektowano wysokiej przestrzenie wspólne w budynkach z ogólnodostępnym wi-fi, a na zewnątrz miejsca z małą architekturą oraz przestrzeń do relaksu, np. tor do gry w bule.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA