PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eurocentrum oferuje nową usługę dla zmotoryzowanych

  • Autor: propertynews.pl
  • 23 cze 2015 16:18

Eurocentrum oferuje nową usługę dla zmotoryzowanych Eurocentrum Office Complex

W czerwcu br. Eurocentrum Office Complex zaoferuje nową usługę dla zmotoryzowanych pracowników obiektu. Carpooling to innowacyjna platforma ułatwiająca współdzielenie samochodów podczas podróży do i z miejsca pracy.

REKLAMA

Carpooling to coraz popularniejsza forma dotarcia do miejsca zatrudnienia. Stanowi on alternatywę dla tradycyjnych sposobów samodzielnego podróżowania i mówiąc najprościej, polega na współdzieleniu auta. Głównym powodem korzystania z tej usługi jest chęć zmniejszenia zużycia benzyny, ale także pozytywny wpływ na środowisko naturalne, poprzez obniżenie emisji CO2.

Rozwiązanie to sprzyja jednak przede wszystkim obniżeniu kosztów transportu, ponieważ umożliwia podział kosztów paliwa pomiędzy kilka osób. Ponadto Carpooling skutecznie przyczynia się do zmniejszenia korków w zatłoczonych miastach oraz ogranicza problem z parkowaniem.

Trudno też nie zauważyć dodatkowego pozytywnego aspektu tej usługi opierającej się na integracji podróżujących. To właśnie dzięki wspólnym przejazdom, osoby pracujące w tym samym budynku mogą poznać się lepiej.

Carpooling jest kolejną, niestandardową usługą oferowaną pracownikom Eurocentrum. Mogą już oni korzystać z usług profesjonalnego concierge’a, w maju, głosami najemców zadecydowano o rozdysponowaniu budżetu partycypacyjnego, który został przeznaczony na dodatkową zieleń wokół budynku, a latem zarządca prowadzi akcję „Bike to Eurocentrum” wspierającą dojazd do pracy rowerem. Wszystkie te działania są elementem unikalnej koncepcji Biuro Plus i wychodzenia asset managementu naprzeciw potrzebom najemców.

Eurocentrum Office Complex jest flagową inwestycją Capital Park realizowaną w oparciu o strategię „Biuro Plus” zakładającą tworzenie najwyższej jakości biur, uzupełnionych o wachlarz usług dedykowanych najemcom. „Biuro Plus” jest kompleksową odpowiedzią na zmieniające się potrzeby firm – najemców powierzchni biurowych.

 Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu 2014 Grupa Capital Park oddała do użytku, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki - Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza realizacji projektu obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA