PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eurocentrum Office Complex z zapleczem konferencyjnym

  • Autor: propertynews.pl
  • 06 maj 2015 09:29

Eurocentrum Office Complex z zapleczem konferencyjnym Eurocentrum Konferencyjne

Na początku maja br. w Eurocentrum Office Complex rozpoczęło działalność centrum sal szkoleniowo-konferencyjnych.

REKLAMA

EuroCentrum Konferencyjne to zespół nowoczesnych sal szkoleniowo-konferencyjnych o powierzchniach od 30 do 183 mkw. Ich szczególną zaletą organizacyjną jest lokalizacja – przy głównych osiach komunikacyjnych miasta w pobliżu placu Zawiszy i dworca Warszawa Zachodnia. Nie bez znaczenia jest również wysoki standard wykończenia oraz niezbędne zaplecze techniczne 4 sal umożliwiające wykorzystanie podczas spotkań najnowocześniejszych technik prezentacyjnych.

Słońce, Ziemia, Woda i Wiatr – nazwane od czterech żywiołów pomieszczenia mogą zostać dowolnie zaaranżowane, zależnie od potrzeb organizatorów spotkań. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, w postaci przesuwnych ścian, jednorazowo można zgromadzić nawet 200 osób.

Sale są klimatyzowane i wyposażone w: rzutniki, ekrany (w tym telewizory dotykowe), flipchart’y, mikrofony i profesjonalne nagłośnienie. Do dyspozycji gości jest szatnia, a na życzenie istnieje możliwość zamówienie serwisu kawowego z poczęstunkiem. Przy dłuższych spotkaniach w porze lunchu można skorzystać z Bistro lub zamówić własny catering. Dodatkowo cały kompleks objęty jest zasięgiem bezprzewodowego Internetu.

 Z sal szkoleniowo-konferencyjnych mogą korzystać nie tylko firmy wynajmujące biura w obiekcie Eurocentrum Office Complex, ale także wszyscy chętni klienci zewnętrzni. Każde z pomieszczeń z pewnością sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom biznesowym.

Eurocentrum Office Complex jest inwestycją Capital Park realizowaną w oparciu o strategię „Biuro Plus” zakładającą tworzenie najwyższej jakości biur, uzupełnionych o wachlarz usług dedykowanych najemcom.

Eurocentrum Office Complex po ukończeniu realizacji drugiej fazy inwestycji będzie jednym z największych ekologicznych biurowców w Warszawie, który zaoferuje 69 578 mkw. powierzchni najmu, w tym 67 005 mkw. powierzchni biurowej. W czerwcu 2014 Grupa Capital Park oddała do użytku, w ramach pierwszej fazy inwestycji, dwa budynki - Beta i Gamma, o łącznej powierzchni 42 337 mkw. Druga faza realizacji projektu obejmie piętnastokondygnacyjny budynek Delta o powierzchni najmu 27 241 mkw. Eurocentrum Office Complex powstaje w oparciu o zasady zrównoważonego budownictwa potwierdzone precertyfikatem LEED CS Gold, co jest gwarancją dbałości o środowisko naturalne oraz komfort pracy przyszłych użytkowników.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA