PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eurocentrum pozyskuje najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 sie 2017 08:24

Eurocentrum pozyskuje najemców mat.pras.

Dobra passa Eurocentrum Office Complex wciąż trwa. Warszawski kompleks biurowy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców. Dowodem tego jest fakt, że aż dziewięć firm w ostatnim półroczu zdecydowało się podpisać nowe albo przedłużyć obowiązujące umowy i powiększyć swoją powierzchnię najmu w biurowcu Grupy Capital Park. Łącznie zakontraktowano ponad 7,3 tys. mkw.

REKLAMA

Randstad, jeden z największych międzynarodowych dostawców usług HR, zdecydował się powiększyć swoją dotychczasową powierzchnię najmu i przedłużyć okres obowiązywania umowy na przestrzeń w budynku Gamma na kolejne kilka lat.

Z kolei LiuGong Dressta Machinery, producent ciężkiego sprzętu budowlanego, podpisał umowę na wynajem w budynku Beta. Firma będzie zajmować biuro w budynku przy Alejach Jerozolimskich 134 przez najbliższe sześć lat.

Także Coty, jedna z największych na świcie firm kosmetycznych, zdecydowała się ulokować swoje biuro w prestiżowym warszawskim biurowcu. Coty wynajmuje powierzchnię na szóstym piętrze budynków Beta i Gamma. Dzięki temu poziom komercjalizacji w obu budynkach przekroczył 90 proc.

Sage Polska, dostawca rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, specjalizujący się w oprogramowaniu finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym, zdecydował się niemal podwoić zajmowaną do tej pory powierzchnię w Eurocentrum Office Complex. Docelowo firma będzie zajmować 3,9 tys. mkw. na 4 kondygnacjach w budynku Delta. Komercjalizacja tej najnowszej części kompleksu wynosi ponad 61 proc.

Również budynek Alfa cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Od początku tego roku jeden z obecnych najemców w budynku powiększył swoją powierzchnię o ponad 1 000 mkw.

Z kolei na przedłużenie najmu powierzchni w budynku Alfa zdecydowała się firma Indra Sistemas Polska, a już 28 sierpnia do tego samego budynku wprowadzi się Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Zajmie ona ostatnią powierzchnię na dziewiątym piętrze. W związku z podpisaniem nowych umów poziom komercjalizacji Alfy wynosi 77,31 proc.

Drugie półrocze już zapowiada się bardzo dobrze – została podpisana pięcioletnia umowa najmu w budynku Beta. Merlin Group SA, właściciel sklepów internetowych, obejmie 1 120 mkw. powierzchni na siódmym piętrze. Firma wprowadzi się na początku grudnia 2017. W związku z tym poziom komercjalizacji I fazy Eurocentrum Office Complex wzrośnie do 93 proc.

Eurocentrum Office Complex to jeden z największych budynków ekologicznych w Warszawie. Na 15 kondygnacjach nadziemnych i 3 podziemnych znajduje się 65,8 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego ponad 63,8 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, a 2 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA