PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eurocentrum pozyskuje najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 sie 2017 08:24

Eurocentrum pozyskuje najemców mat.pras.

Dobra passa Eurocentrum Office Complex wciąż trwa. Warszawski kompleks biurowy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród najemców. Dowodem tego jest fakt, że aż dziewięć firm w ostatnim półroczu zdecydowało się podpisać nowe albo przedłużyć obowiązujące umowy i powiększyć swoją powierzchnię najmu w biurowcu Grupy Capital Park. Łącznie zakontraktowano ponad 7,3 tys. mkw.

REKLAMA

Randstad, jeden z największych międzynarodowych dostawców usług HR, zdecydował się powiększyć swoją dotychczasową powierzchnię najmu i przedłużyć okres obowiązywania umowy na przestrzeń w budynku Gamma na kolejne kilka lat.

Z kolei LiuGong Dressta Machinery, producent ciężkiego sprzętu budowlanego, podpisał umowę na wynajem w budynku Beta. Firma będzie zajmować biuro w budynku przy Alejach Jerozolimskich 134 przez najbliższe sześć lat.

Także Coty, jedna z największych na świcie firm kosmetycznych, zdecydowała się ulokować swoje biuro w prestiżowym warszawskim biurowcu. Coty wynajmuje powierzchnię na szóstym piętrze budynków Beta i Gamma. Dzięki temu poziom komercjalizacji w obu budynkach przekroczył 90 proc.

Sage Polska, dostawca rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie małymi i średnimi przedsiębiorstwami, specjalizujący się w oprogramowaniu finansowo-księgowym i kadrowo-płacowym, zdecydował się niemal podwoić zajmowaną do tej pory powierzchnię w Eurocentrum Office Complex. Docelowo firma będzie zajmować 3,9 tys. mkw. na 4 kondygnacjach w budynku Delta. Komercjalizacja tej najnowszej części kompleksu wynosi ponad 61 proc.

Również budynek Alfa cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Od początku tego roku jeden z obecnych najemców w budynku powiększył swoją powierzchnię o ponad 1 000 mkw.

Z kolei na przedłużenie najmu powierzchni w budynku Alfa zdecydowała się firma Indra Sistemas Polska, a już 28 sierpnia do tego samego budynku wprowadzi się Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji. Zajmie ona ostatnią powierzchnię na dziewiątym piętrze. W związku z podpisaniem nowych umów poziom komercjalizacji Alfy wynosi 77,31 proc.

Drugie półrocze już zapowiada się bardzo dobrze – została podpisana pięcioletnia umowa najmu w budynku Beta. Merlin Group SA, właściciel sklepów internetowych, obejmie 1 120 mkw. powierzchni na siódmym piętrze. Firma wprowadzi się na początku grudnia 2017. W związku z tym poziom komercjalizacji I fazy Eurocentrum Office Complex wzrośnie do 93 proc.

Eurocentrum Office Complex to jeden z największych budynków ekologicznych w Warszawie. Na 15 kondygnacjach nadziemnych i 3 podziemnych znajduje się 65,8 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego ponad 63,8 tys. mkw. to powierzchnia biurowa, a 2 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-usługowa. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA