PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Europejskie Biuro Obsługi Klienta Qatar Airways oficjalnie otwarte - galeria zdjęć

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 mar 2013 15:27

Europejskie Biuro Obsługi Klienta Qatar Airways oficjalnie otwarte - galeria zdjęć

13 marca 2013, w obecności Prezydenta Miasta Wrocławia, urzędników wyższego szczebla, m.in. Ambasadora Kataru i Ambasadora Polski w Katarze, oficjalnie rozpoczął działalność zlokalizowany w biurowcu Epsilon w Promenadach Wrocławskich oddział linii lotniczych Qatar Airways.

REKLAMA

- Cieszy fakt, że na lokalizację tego biura wybrano właśnie Wrocław. Konkurowaliśmy z innymi miastami w Europie, by w ostatecznej batalii pokonać szkocki Edynburg - powiedział Prezydent Wrocławia, Rafał Dutkiewicz. - Mam także nadzieję, że Wrocław nie będzie jedynie siedzibą biura, ale pójdą za tym także decyzje o uruchomieniu połączeń do i z naszego miasta - dodał Dutkiewicz.

Qatar Airways zatrudni około 100 pracowników na różne stanowiska. Część kadry została już zrekrutowana.

- Wybierając miejsce na siedzibę europejskiego Centrum Obsługi Klienta postawiliśmy na Wrocław, ponieważ jest to miasto z dostępem do najlepszej kadry, swobodnie porozumiewającej się w językach obcych, rozumiejącej międzynarodowe relacje, a to główne czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję - argumentował Thomas Bartsch, Vice President Customer Contact Centres w Qatar Airways.

Docelowo z wrocławskiego Centrum obsługiwane będą kluczowe rynki, tj. Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Polska, a w niedalekiej przyszłości także Hiszpania, Włochy, Szwajcaria czy Belgia.

- Pozyskiwanie kolejnych inwestorów to szansa na rozwój dla całego miasta. Dzięki takim zabiegom wciąż powstają nowe miejsca pracy. Ogólnoświatowa tendencja zwrotu ku rozwijaniu wartości intelektualnych, a nie skupianiu się na powiększaniu kapitału produkcyjnego powoduje, że nowoczesne biurowce, które coraz częściej nazywa się „fabrykami XXI wieku". Dają bowiem zatrudnienie wielu specjalistom z różnych dziedzin i wielkością porównywane są do średnich zakładów produkcyjnych. We Wrocławiu widać kolejne powstające biurowce, m.in. dlatego, że jako ośrodek miejski i akademicki, z dużą ilością wykształconych absolwentów, mamy wiele do zaoferowania inwestorom - podkreśla Edward Laufer, prezes Vantage Development S.A., inwestora biurowca Promenady Epsilon. - Infrastruktura podąża za inwestycjami, powstają pierwsze kwartały zabudowy w całości poświęcone biznesowi, na obszarze nowobudowanej inwestycji Promenady Wrocławskie przeznaczyliśmy na ten cel 90 000m2 powierzchni - dodaje Edward Laufer.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA