PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Farmacja Plus w Aquarius Business House

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lut 2013 14:11

Farmacja Plus w Aquarius Business House

Firma Farmacja Plus wynajęła blisko 300 mkw. w Aquarius Business House - biurowcu klasy A realizowanym w centrum Wrocławia przez spółkę Echo Investment.

REKLAMA

Na parterze Farmacja Plus otworzy aptekę, a na VI piętrze biurowca urządzi swoje pomieszczenia biurowe.

To jedna z ostatnich umów najmu dotyczących I etapu inwestycji Aquarius Business House. Aktualny stan wynajmu dla I etapu wynosi 97 proc., a dla II etapu blisko 70 proc. Do tej pory powierzchnie w Aquarius Business House wynajęły takie firmy jak Tieto Poland, PwC, AXIT, Randstad, Lux Med, BOŚ Bank, Credit Agricole, Jadłomania.

Aquarius Business House powstaje w centrum Wrocławia u zbiegu ulic Borowskiej i Swobodnej. Pierwszy etap inwestycji zakończył się w listopadzie 2012 roku. Zakończenie drugiego etapu zaplanowano na październik 2013 roku. Wykonawcą stanu surowego obiektu jest Eiffage Budownictwo Mitex SA. Architektura budynku powstała w pracowni Arcad z Kielc.

Obiekt składa się z dwóch 7-kondygnacyjnych budynków. Powierzchnia biurowa całego obiektu przeznaczona na wynajem to 25 000 mkw. Zaprojektowano ją w układzie otwartego planu.

W zespole biurowym Aquarius Business House zaplanowano szereg funkcji dodatkowych. Jego użytkownicy będą mogli korzystać m.in. restauracji, saloniku prasowego, a osoby dojeżdżające do pracy na rowerach z  parkingu i szatni wyposażonej w prysznice. Obsługujące obiekt parkingi dla samochodów zaoferują łącznie 410 miejsc: 323 w parkingu kubaturowym, 37 w parkingu podziemnym oraz 50 na parkingu zewnętrznym. I etap inwestycji Aquarius Business House uzyskał już pozwolenie na użytkowanie.

Spółka Echo Investment w listopadzie 2012 roku rozpoczęła się we Wrocławiu realizację kolejnej inwestycji biurowej - West Gate. To budynek klasy A zlokalizowany u zbiegu ulic Lotniczej, Na Ostatnim Groszu, Legnickiej i Milenijnej. West Gate oferuje 16 000 mkw. powierzchni biurowej. Lokalizacja projektu pozwala na bardzo szybki dojazd do lotniska i autostradowej obwodnicy A8.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA