PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fińska spółka z sektora BPO inwestuje w Toruniu

  • Autor: ISB
  • 08 mar 2012 21:48

Fińska Itella Information otworzyła w Toruniu Centrum Outsourcingu Finansowego oraz Centrum Kompetencji IT, poinformowała spółka w komunikacie. Itella ma zainwestować w ciągu trzech lat 5 mln euro i stworzyć 140 miejsc pracy.

REKLAMA

"W ciągu 3 lat Itella Information zainwestuje w toruńskie centrum prawie 5 mln euro. Utworzy tym samym co najmniej 140 nowych miejsc pracy dla specjalistów z dziedziny finansów i księgowości, a także informatyki" - czytamy w komunikacie.

W Centrum Outsourcingu Finansowego Itella Information scentralizowała usługi finansowo-księgowe. Z tego miejsca obsługuje zarówno klientów polskich, jak też zagranicznych, na zasadzie 'nearshoringu'.

Itella Group dostarcza rozwiązania do zarządzania przepływem informacji i produktów. Grupa, której częścią jest Itella Information, działa w dziedzinie usług pocztowych, logistyki informacji oraz logistyki w krajach północnej i środkowej Europy, jak również w Rosji. Grupa zatrudnia 31 700 pracowników. W 2011 roku przychody netto wyniosły 1,9 miliarda euro. Serwisy związane z przepływem i logistyką informacji są dostarczane pod marką Itella, zaś usługi pocztowe działające pod marką Posti (Fińska Poczta). Itella Group jest spółką skarbu państwa.

W zeszłym roku prezes Jukka Alho w rozmowie z agencją ISB informował że Itella traktuje Polskę jako kluczowy rynek i planuje zwiększać tu zatrudnienie.

W listopadzie 2010 roku Itella Information przejęła 100% udziałów w polskiej spółce Outsourcing Solutions z Poznania, jednej z wiodących krajowych firm w zakresie outsourcingu procesów biznesowych, finansów i rachunkowości, a także kadr i płac.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA