PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Firma ARS zainwestowała w biuro i showroom

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 wrz 2014 13:00

Firma ARS Retail+Shopfitting (ARS), specjalizująca się w projektowaniu i aranżacji powierzchni komercyjnych, zakończyła przeprowadzkę do kompleksu przy ulicy Krakowiaków w Warszawie. Biuro, które spełnia także funkcję showroom'u, zajmuje powierzchnię ponad 200 mkw. Zmiana lokalizacji jest elementem strategii rozwoju firmy.

REKLAMA

Firma przeprowadziła się do pierwszego z dziesięciu planowanych biurowców kompleksu The Park. Projekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną Excellent. Przeprowadzka do nowej siedziby zbiegła się z dziesiątą rocznicą istnienia ARS. Przy wyborze lokalizacji firma nie korzystała z usług agenta nieruchomości.

- Dziesięć lat działalności na bardzo wymagającym rynku ugruntowało pozycję ARS. Nowa siedziba, to nowe możliwości. Strategia na najbliższe lata zakłada dynamiczny rozwój kompetencji w nowych obszarach, nie tylko shopfittingowych. Chcemy być kompleksowym dostawcą usług, także dla sektora office. Interesują nas również większe projekty, jak gruntowne modernizacje i repozycjonowanie kompleksów biurowych i handlowych - jak to miało miejsce w przypadku naszej realizacji w C.H. Borek we Wrocławiu - podkreśla Łukasz Derlacki, CEO ARS.

Obecnie kompleks przy ulicy Krakowiaków rozbudowywany jest o kolejne dwa biurowce o powierzaniach 11 900 mkw. 9 11 400 mkw. Zakończenie prac planowane jest na lipiec 2015 roku. Deweloperem kompleksu jest AIG/Lincoln.

Projekt aranżacji przygotował zespół architektów ARS, którym kierowała Katarzyna Domosławska, dotychczas odpowiedzialna za projekty dla m.in. Marionnaud Perfumeries i La martina.

- Zależało nam, żeby układ funkcjonalny nowego biura łączył w sobie czytelność i intuicyjność, a jednocześnie dawał możliwość zmiany aranżacji w razie powiększenia zespołu. Ciekawostką biura, które jest jednocześnie przestrzenią ekspozycyjną, jest ściana zieleni w recepcyjnej części biura - podkreśla Katarzyna Domosławska, architekt ARS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA