PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Firma ARS zainwestowała w biuro i showroom

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 wrz 2014 13:00

Firma ARS Retail+Shopfitting (ARS), specjalizująca się w projektowaniu i aranżacji powierzchni komercyjnych, zakończyła przeprowadzkę do kompleksu przy ulicy Krakowiaków w Warszawie. Biuro, które spełnia także funkcję showroom'u, zajmuje powierzchnię ponad 200 mkw. Zmiana lokalizacji jest elementem strategii rozwoju firmy.

REKLAMA

Firma przeprowadziła się do pierwszego z dziesięciu planowanych biurowców kompleksu The Park. Projekt posiada certyfikat ekologiczny BREEAM z oceną Excellent. Przeprowadzka do nowej siedziby zbiegła się z dziesiątą rocznicą istnienia ARS. Przy wyborze lokalizacji firma nie korzystała z usług agenta nieruchomości.

- Dziesięć lat działalności na bardzo wymagającym rynku ugruntowało pozycję ARS. Nowa siedziba, to nowe możliwości. Strategia na najbliższe lata zakłada dynamiczny rozwój kompetencji w nowych obszarach, nie tylko shopfittingowych. Chcemy być kompleksowym dostawcą usług, także dla sektora office. Interesują nas również większe projekty, jak gruntowne modernizacje i repozycjonowanie kompleksów biurowych i handlowych - jak to miało miejsce w przypadku naszej realizacji w C.H. Borek we Wrocławiu - podkreśla Łukasz Derlacki, CEO ARS.

Obecnie kompleks przy ulicy Krakowiaków rozbudowywany jest o kolejne dwa biurowce o powierzaniach 11 900 mkw. 9 11 400 mkw. Zakończenie prac planowane jest na lipiec 2015 roku. Deweloperem kompleksu jest AIG/Lincoln.

Projekt aranżacji przygotował zespół architektów ARS, którym kierowała Katarzyna Domosławska, dotychczas odpowiedzialna za projekty dla m.in. Marionnaud Perfumeries i La martina.

- Zależało nam, żeby układ funkcjonalny nowego biura łączył w sobie czytelność i intuicyjność, a jednocześnie dawał możliwość zmiany aranżacji w razie powiększenia zespołu. Ciekawostką biura, które jest jednocześnie przestrzenią ekspozycyjną, jest ściana zieleni w recepcyjnej części biura - podkreśla Katarzyna Domosławska, architekt ARS.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA