PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fitness, showroom i elastyczne aranżacje. Nowa odsłona biurowca w Gdańsku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 mar 2016 15:39

Fitness, showroom i elastyczne aranżacje. Nowa odsłona biurowca w Gdańsku C200

Już niebawem zakończy się modernizacja biurowca C200 Office, której podjął się deweloper Euro Styl.

REKLAMA

W biurowcu znajdującym się na granicy ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej w Gdańsku trwają już ostatnie prace wykończeniowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Obecnie przygotowywane są tereny zielone wokół budynku, odbywa się grodzenie terenu, montaż oświetlenia zewnętrznego oraz małej architektury.

- Zakończona została budowa nowych dróg i miejsc parkingowych oraz remont istniejącego już wcześniej układu drogowego wokół budynku. Natomiast wewnątrz biurowca odbywają się prace wykończeniowe i instalacyjne części wspólnych budynku, takie jak montaż sufitów podwieszanych, wykańczanie sanitariatów, montaż oświetlenia i instalacji bezpieczeństwa oraz urządzeń wentylacji i klimatyzacji – informuje kierownik projektu Mirosław Jaroszewicz.

W C200 Office trwają również prace związane z aranżacją udogodnień dla przyszłych pracowników i gości biurowca. Na parterze budynku znajdzie się klub fitness, który został zaprojektowany w stylu vintage. Obiekt będzie samoobsługowy oraz otwarty całodobowo. Otwarcie C200 Fitness nastąpi w kwietniu br.

Na parterze biurowca znajdzie się również spora, bo licząca wraz z zapleczem socjalnym 276,73 mkw. sala konferencyjna, która będzie dostępna zarówno dla najemców powierzchni biurowej C200 Office, jak i dla klientów zewnętrznych.

W biurowcu pojawi się także kiosk oraz kantyna, a także 120-metrowy showroom, do którego deweloper już teraz zaprasza potencjalnych najemców. Wizyta w showroomie pozwoli zapoznać się m.in. z możliwymi standardami wykończenia biur oraz zastosowanymi rozwiązaniami z zakresu HVAC czy systemów podświetlenia przestrzeni. 

- Budynek C200 cechuje się dużą elastycznością możliwości aranżacji. W showroomie chcieliśmy pokazać różne sposoby zaaranżowania przestrzeni biurowej, oferującej wygodne miejsca pracy zarówno na powierzchni typu open space, jak i gabinetowej. Miejsca do rozmów w zespołach oraz kanapy z wysokimi oparciami do rozmów telefonicznych i mniej formalnych spotkań, to propozycje stanowiące uzupełnienie przestrzeni biurowej wzorem naszych zachodnich i skandynawskich przyjaciół – wymienia projektantka showroomu w C200 Office Agnieszka Hepner.

- Wykładziny oraz sufity poprawiające akustykę pomieszczeń oraz wysoki standard wykończenia to wizytówka dewelopera, meble polskich producentów w przystępnych cenach i elementy dekoracyjne – panele dekoracyjne, grafiki, lampy – to moja propozycja dla tej przestrzeni - dodaje.

C200 Office oddany do użytkowania zostanie na przełomie marca i kwietnia br. Udostępni 17 600 mkw. powierzchni biurowej w Gdańsku przy zbiegu ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Vastint

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA