PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fitness, showroom i elastyczne aranżacje. Nowa odsłona biurowca w Gdańsku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 mar 2016 15:39

Fitness, showroom i elastyczne aranżacje. Nowa odsłona biurowca w Gdańsku C200

Już niebawem zakończy się modernizacja biurowca C200 Office, której podjął się deweloper Euro Styl.

REKLAMA

W biurowcu znajdującym się na granicy ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej w Gdańsku trwają już ostatnie prace wykończeniowe zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Obecnie przygotowywane są tereny zielone wokół budynku, odbywa się grodzenie terenu, montaż oświetlenia zewnętrznego oraz małej architektury.

- Zakończona została budowa nowych dróg i miejsc parkingowych oraz remont istniejącego już wcześniej układu drogowego wokół budynku. Natomiast wewnątrz biurowca odbywają się prace wykończeniowe i instalacyjne części wspólnych budynku, takie jak montaż sufitów podwieszanych, wykańczanie sanitariatów, montaż oświetlenia i instalacji bezpieczeństwa oraz urządzeń wentylacji i klimatyzacji – informuje kierownik projektu Mirosław Jaroszewicz.

W C200 Office trwają również prace związane z aranżacją udogodnień dla przyszłych pracowników i gości biurowca. Na parterze budynku znajdzie się klub fitness, który został zaprojektowany w stylu vintage. Obiekt będzie samoobsługowy oraz otwarty całodobowo. Otwarcie C200 Fitness nastąpi w kwietniu br.

Na parterze biurowca znajdzie się również spora, bo licząca wraz z zapleczem socjalnym 276,73 mkw. sala konferencyjna, która będzie dostępna zarówno dla najemców powierzchni biurowej C200 Office, jak i dla klientów zewnętrznych.

W biurowcu pojawi się także kiosk oraz kantyna, a także 120-metrowy showroom, do którego deweloper już teraz zaprasza potencjalnych najemców. Wizyta w showroomie pozwoli zapoznać się m.in. z możliwymi standardami wykończenia biur oraz zastosowanymi rozwiązaniami z zakresu HVAC czy systemów podświetlenia przestrzeni. 

- Budynek C200 cechuje się dużą elastycznością możliwości aranżacji. W showroomie chcieliśmy pokazać różne sposoby zaaranżowania przestrzeni biurowej, oferującej wygodne miejsca pracy zarówno na powierzchni typu open space, jak i gabinetowej. Miejsca do rozmów w zespołach oraz kanapy z wysokimi oparciami do rozmów telefonicznych i mniej formalnych spotkań, to propozycje stanowiące uzupełnienie przestrzeni biurowej wzorem naszych zachodnich i skandynawskich przyjaciół – wymienia projektantka showroomu w C200 Office Agnieszka Hepner.

- Wykładziny oraz sufity poprawiające akustykę pomieszczeń oraz wysoki standard wykończenia to wizytówka dewelopera, meble polskich producentów w przystępnych cenach i elementy dekoracyjne – panele dekoracyjne, grafiki, lampy – to moja propozycja dla tej przestrzeni - dodaje.

C200 Office oddany do użytkowania zostanie na przełomie marca i kwietnia br. Udostępni 17 600 mkw. powierzchni biurowej w Gdańsku przy zbiegu ulicy Jana z Kolna i Marynarki Polskiej. 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA