PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Francuska firma wybrała Poleczki Business Park

  • Autor: propertynews.pl
  • 18 lip 2016 09:58

Francuska firma wybrała Poleczki Business Park Poleczki Business Park

Spółka Socomec Polska wynajmie ok. 400 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Poleczki Business Park w Warszawie. To największa z obecnie realizowanych w Polsce inwestycji biurowych, o łącznej powierzchni około 150 000 mkw.

REKLAMA

Socomec to francuska firma rodzinna powstała w 1922 roku i działająca w branży elektrotechnicznej. Firma zatrudnia obecnie ponad trzy tysiące pracowników w zakładach produkcyjnych w Europie, Afryce i Azji oraz biurach sprzedaży na wszystkich kontynentach. Socomec dostarcza systemy zasilania gwarantowanego, aparaturę pomiarową, aparaturę łączeniową niskiego napięcia oraz świadczy usługi serwisowe.

Najemcy doradzała firma Litwiniuk Property.

- Z naszych analiz wynika, iż czynsze w Warszawie są jeszcze atrakcyjniejsze niż w 2015 roku i ten trend się utrzyma w najbliższym czasie. Powodem tej sytuacji jest coraz większa podaż nowoczesnych biur w Warszawie, ale popyt utrzymuje się nadal na wysokim poziomie, zbliżonym do ubiegłorocznego. Wielu najemców decyduje się na relokację swojego biura z obiektu o niższym standardzie do biurowca klasy A, uzyskując w nowej lokalizacji, za naszym doradztwem atrakcyjne warunki finansowe. Poza centrum Warszawy czynsze w nowoczesnych biurowcach obecnie wynoszą ok. 13-16 euro/mkw. natomiast w centrum Warszawy czynsze nadal utrzymują się na poziomie 17-21 euro/mkw. - mówi Patryk Litwiniuk, drektor generalny firmy doradczej Litwiniuk Property.

Jak dodaje, poziom pustostanów w Warszawie nieco wzrósł w porównaniu z 2015 rokiem, ale nie oceniamy tej tendencji negatywnie, ponieważ podaż powierzchni biurowej klasy A w Warszawie jest obecnie najwyższa od ostatnich lat i wciąż rośnie.

Poleczki Business Park to największa z obecnie realizowanych w Polsce inwestycji biurowych, o łącznej powierzchni około 150 000 mkw. Składa się na nią kompleks niskich nowoczesnych budynków o różnorodnym przeznaczeniu, zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić wielofunkcyjne rozwiązanie w obrębie jednego kompleksu, obejmujące powierzchnie biurowe, handlowe, wystawiennicze, usługowe i logistyczne, a jednocześnie oferując wszelkie istotne dla biznesu udogodnienia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ
PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA