PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fundacja Marka Kamińskiego wybrała siedzibę w Gdańsku

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sie 2017 13:00

Fundacja Marka Kamińskiego wybrała siedzibę w Gdańsku Olivia Business Centre

Do grona instytucji rezydujących w przestrzeni Connect Olivia Business Centre dołączyli Fundacja Marka Kamińskiego i Instytut Marka Kamińskiego.

REKLAMA

Od 1996 roku Fundacja Marka Kamińskiego wspiera potrzebujących w pokonywaniu barier oraz realizacji marzeń. Organizuje warsztaty, obozy i wyprawy, dzięki którym uczestnicy odkrywają stojące przed nimi możliwości. Spośród projektów prowadzonych przez fundację na szczególną uwagę zasługuje „Life Plan”. Jego celem jest praktyczne wsparcie dzieci i młodzieży w realizacji ich pragnień czy celów. Uczestnicy otrzymują wsparcie mentora, coacha, psychologa po to, by odnaleźli swój potencjał, swój biegun i wytrwali we własnych dążeniach.

Działania Instytutu skupiają się zaś na tworzeniu aplikacji motywacyjnych związanych z osiąganiem celów, rozwojem metody „Biegun”, prowadzeniem warsztatów biznesowych „Transforming Expedition”, warsztatów rozwoju osobistego „Inventyourself, podróż w głąb siebie” oraz projektu „No Trace Expedition”. W maju 2017 roku w Warszawie odbyła się pierwsza edycja „Kongresu Inspiracji”, wydarzenia Instytutu dedykowanego wszystkim osobom zainteresowanym podnoszeniem własnych kwalifikacji, wymianą doświadczeń, poszukiwaniem inspiracji do tego, jak mierzyć się z przeszkodami w życiu oraz szukać i odnajdować motywację do zmian. W 2018 roku, tym razem w Trójmieście, odbędzie się kolejna edycja kongresu.

- W związku z dynamicznym rozwojem fundacji poszukiwaliśmy miejsca, które będzie dla nas inspirujące. Jestem przekonany, że odnajdziemy to w przestrzeni Olivia Connect. Olivia Connect przez swoją wielowymiarowość stwarza doskonałe warunki do pracy i rozwoju fundacji. W tym jednym miejscu spotykają się różnorodne środowiska biznesowe, co daje ogromne szanse na podjęcie współpracy, wymianę doświadczeń i nawiązywanie relacji z inspirującymi partnerami – mówi Marek Kamiński.

Od początku istnienia Olivia stawia na kooperację – międzysektorową, międzybranżową – oraz rozwój. Stara się także tworzyć ku temu optymalne warunki, m.in. przez wdrażanie projektów sprzyjających integracji i scalaniu różnorodnych środowisk biznesowych.

- Chcemy motywować do działania i zmian, służących naszym najemcom oraz przynoszącym wymierne korzyści Trójmiastu czy wręcz całemu Pomorzu – podkreśla Agnieszka Zglinicka, dyrektor SME
w Olivia Business Centre. – Chcąc zaszczepić w naszych rezydentach i ich partnerach biznesowych idee współpracy, wymiany doświadczeń, otwartości na nowe inicjatywy oraz wzajemnego wsparcia powołaliśmy do życia Olivia Connect. Swoją siedzibę mają tu instytucje wsparcia biznesu, stowarzyszenia, fundacje, organizacje pozarządowe. Od teraz też uznane fundacja i instytut Marka Kamińskiego, z którymi już teraz planujemy realizację cyklu wartościowych inicjatyw, nie tylko dla rezydentów OBC.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA