PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fundusze postawią na rynkowe peryferia

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2016 08:07

Fundusze postawią na rynkowe peryferia Fot. Fotolia

Rok 2016 na rynku transakcyjnym będzie należał do krajów peryferyjnych - uważają eksperci firmy Savills.

REKLAMA

W 2015 łączna wartość transakcji akwizycyjnych w Europie była wyższa o 22 proc. w stosunku do 2014 roku i o 6 proc. w stosunku do 2007. Największe wzrosty zanotowano w Norwegii (118 proc.), Grecji (108 proc.) i Belgii (42 proc.).

Z drugiej strony w takich krajach jak Irlandia, Austria, Dania, Szwecja czy Finlandia zanotowano niższe wyniki niż w 2014. 

Jak wynika z informacji Savillsa, początek tego roku był znacząco niższy od ubiegłorocznego. W ciągu dwóch pierwszych miesięcy zanotowano transakcje niższe o 30 proc. 

Savills oceniając perspektywy dla kolejnych inwestycji wskazuje na kraje peryferyjne oraz takie, które nie osiągnęły końcowego etapu swojego cyklu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA