PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gdański Business Center z szóstą umową najmu

  • Autor: propertynews.pl
  • 20 kwi 2015 12:34

Gdański Business Center z szóstą umową najmu Gdański Business Center

Z początkiem lipca do kompleksu Gdański Business Center I wprowadzi się nowy najemca. 1 000 mkw. na ósmym piętrze budynku A zajmie polski oddział amerykańskiej korporacji EMC Computer Systems. To już szósta w tym roku umowa najmu podpisana przez HB Reavis w kompleksie zlokalizowanym na warszawskim Muranowie.

REKLAMA

EMC Computer Systems Poland Sp. z o.o. należy do EMC Corporation, firmy umożliwiającej przedsiębiorstwom oraz dostawcom usług internetowych i telekomunikacyjnych przekształcenie procesów biznesowych w model usługowy (IT as a Service - ITaaS). EMC specjalizuje się w systemach do przechowywania danych cyfrowych, głownie w chmurach obliczeniowych (cloud computing). 

Od początku roku spółka HB Reavis zawarła z najemcami kontrakty opiewające w sumie
na ponad 6 800 mkw. powierzchni zlokalizowanej w projekcie Gdański Business Center. Wśród firm, które w ostatnim czasie przeniosły tu swoje siedziby znajdują się m.in. WebInterpret, Solid Logistics i Ove Arup & Partners.

Gdański Business Center I został oddany do użytku w połowie 2014 r. Obiekt stanowi I etap inwestycji realizowanej przez HB Reavis na warszawskim Muranowie. Zakończenie prac nad kolejnymi dwoma biurowcami wchodzącymi w skład projektu Gdański Business Center II planowane jest na I kwartał 2016 r. Docelowo całkowita powierzchnia kompleksu Gdański Business Center wyniesie ponad 98 000 mkw.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA