PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gdańskie BPO rośnie w siłę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2016 09:10

Gdańskie BPO rośnie w siłę Olivia Four

Amerykański koncern Quad/Graphics otwiera biuro w Olivia Four. To kolejny najemca z sektora BPO, który pojawi się w Gdańsku.

REKLAMA

W nowym Centrum Usług Wspólnych Quad/Graphics, jednej z największych firm poligraficznych w Europie, znajdzie pracę 100 grafików i informatyków. Projekty będą realizowane dla największych globalnych marek. Nowe biuro Quad/Graphics otwarte zostanie w budynku Olivia Four w Olivia Business Centre.

Quad/Graphics to globalny dostawca usług poligraficznych dla szerokiego grona wydawców czasopism, katalogów oraz materiałów reklamowych, wśród których jest wiele światowych marek. Firma, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w Ameryce Północnej, Południowej oraz w Europie. W jej polskich oddziałach pracuje ponad 1700 osób.

Gdańsk to kolejne miasto, po Pile i Wyszkowie, w którym Quad/Graphics rozwija swoje Centrum Usług Wspólnych. Zatrudnieni w nim pracownicy będą wykonywać szeroki zakres prac graficznych oraz informatycznych na rzecz amerykańskich kontrahentów.

- Udowodniliśmy, że wiedza merytoryczna oraz umiejętności językowe naszych pracowników są na poziomie gwarantującym sprawne świadczenie tego typu usług. Działalność offshoringową z sukcesem prowadzimy już w dwóch innych lokalizacjach i dalej chcemy ją rozwijać - powiedział Jakub Dyląg, dyrektor zarządzający Quad/Graphics Europe.

Oferta edukacyjna i chęć do współpracy ze strony przedstawicieli lokalnych szkół wyższych i ponadgimnazjalnych zachęciły firmę do zlokalizowania nowego biura właśnie w Gdańsku.

- Uważamy, że dynamicznie rozwijające się Trójmiasto jest atrakcyjnym miejscem dla biznesu - mówi Jakub Dyląg. - Liczymy także na owocną współpracę z lokalnymi szkołami m.in. Akademią Sztuk Pięknych czy Politechniką Gdańską, które kształcą studentów w pożądanych przez nas kierunkach i pomogą nam wyłowić wiele młodych talentów - dodaje.

- Centrum usług wspólnych obsługujące procesy graficzne to zupełna nowość w Trójmieście i z pewnością jeden z niewielu takich projektów w skali całego kraju. Lokalizacja Quad Graphics w naszym regionie stwarza niepowtarzalne możliwości pracy w branży kreatywnej, którą chcemy tutaj rozwijać – mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA