PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gdańskie BPO rośnie w siłę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2016 09:10

Gdańskie BPO rośnie w siłę Olivia Four

Amerykański koncern Quad/Graphics otwiera biuro w Olivia Four. To kolejny najemca z sektora BPO, który pojawi się w Gdańsku.

REKLAMA

W nowym Centrum Usług Wspólnych Quad/Graphics, jednej z największych firm poligraficznych w Europie, znajdzie pracę 100 grafików i informatyków. Projekty będą realizowane dla największych globalnych marek. Nowe biuro Quad/Graphics otwarte zostanie w budynku Olivia Four w Olivia Business Centre.

Quad/Graphics to globalny dostawca usług poligraficznych dla szerokiego grona wydawców czasopism, katalogów oraz materiałów reklamowych, wśród których jest wiele światowych marek. Firma, z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, zatrudnia około 22 tys. pracowników w Ameryce Północnej, Południowej oraz w Europie. W jej polskich oddziałach pracuje ponad 1700 osób.

Gdańsk to kolejne miasto, po Pile i Wyszkowie, w którym Quad/Graphics rozwija swoje Centrum Usług Wspólnych. Zatrudnieni w nim pracownicy będą wykonywać szeroki zakres prac graficznych oraz informatycznych na rzecz amerykańskich kontrahentów.

- Udowodniliśmy, że wiedza merytoryczna oraz umiejętności językowe naszych pracowników są na poziomie gwarantującym sprawne świadczenie tego typu usług. Działalność offshoringową z sukcesem prowadzimy już w dwóch innych lokalizacjach i dalej chcemy ją rozwijać - powiedział Jakub Dyląg, dyrektor zarządzający Quad/Graphics Europe.

Oferta edukacyjna i chęć do współpracy ze strony przedstawicieli lokalnych szkół wyższych i ponadgimnazjalnych zachęciły firmę do zlokalizowania nowego biura właśnie w Gdańsku.

- Uważamy, że dynamicznie rozwijające się Trójmiasto jest atrakcyjnym miejscem dla biznesu - mówi Jakub Dyląg. - Liczymy także na owocną współpracę z lokalnymi szkołami m.in. Akademią Sztuk Pięknych czy Politechniką Gdańską, które kształcą studentów w pożądanych przez nas kierunkach i pomogą nam wyłowić wiele młodych talentów - dodaje.

- Centrum usług wspólnych obsługujące procesy graficzne to zupełna nowość w Trójmieście i z pewnością jeden z niewielu takich projektów w skali całego kraju. Lokalizacja Quad Graphics w naszym regionie stwarza niepowtarzalne możliwości pracy w branży kreatywnej, którą chcemy tutaj rozwijać – mówi Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA