PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Google, IBM i Apple korzysta z jego rozwiązań. Startup wybrał nowe biuro

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 kwi 2016 07:30

Google, IBM i Apple korzysta z jego rozwiązań. Startup wybrał nowe biuro Garnizon, mat. prasowe

W UXPin uwierzyli czołowi inwestorzy w Dolinie Krzemowej. Teraz startup zaufał Grupie Inwestycyjnej Hossa. Firma, z której rozwiązań korzystają, m.in. Google, IBM, Apple, Sony czy Adidas ulokuje swoją siedzibę w gdańskim Garnizonie.

REKLAMA

Firma UXpin na nową siedzibę wybrała Garnizon w Gdańsku Wrzeszczu. Spółka założona została w 2010 roku jako polski startup. Obecnie zatrudnia 75 osób z czego 55 w Polsce. UXPin stworzyła platformę online wspierającą zespoły w procesie projektowania aplikacji internetowych i mobilnych. Umożliwia ona tworzenie interaktywnych prototypów, dając możliwość zaangażowania w proces designu osób o różnych kompetencjach. Narzędzie to kładzie szczególny nacisk na kwestię współpracy i komunikacji w zespole projektowym.

- Byliśmy zachwyceni zarówno unikalnym charakterem historycznego budynku, do którego się wprowadzamy, jak również atmosferą i lokalizacją całej inwestycji. Garnizon staje się miejscem o dobrej energii, w którym non-stop coś się dzieje – mówi Marcin Kowalski, COO & Co-Founder UXpin.

Garnizon to projekt nowoczesnej dzielnicy Gdańska, tworzony na obszarze blisko 30 hektarów. Docelowo na terenie Garnizonu powstanie 150 tys. mkw. powierzchni komercyjnej, zarówno w nowych budynkach biurowych, jak i nowocześnie zrewitalizowanych obiektach zabytkowych.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA