PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Griffin firmą, "która zmienia polski przemysł”

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2017 07:14

Griffin firmą, "która zmienia polski przemysł” Maciej Dyjas - Co-CEO, Co-Managing Partner w Griffin Real Estate

Griffin Real Estate otrzymała tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł”. Nagrody już po raz siedemnasty przyznała redakcja Magazynu Gospodarczego Nowy Przemysł.

REKLAMA

W następstwie niezwykle trafnych posunięć Griffin stał się jednym z wiodących graczy na rynku nieruchomości w Europie Centralnej. W kraju nadaje ton, angażując się w spektakularne inwestycje zmieniające oblicze polskich miast. Spółka, którą zarządzają Przemysław Krych i Maciej Dyjas, kontroluje aktywa o wartości ok. 4 mld euro, a kierujący nią biznesowy tandem konsekwentnie realizuje swoje plany i wciąż zaskakuje nowymi pomysłami.

W fundusz zarządzany z Polski, właśnie przez Griffin, zaangażowało się dwóch globalnych potentatów - Oaktree Capital Management oraz Pacific Investment Management Corporation - dzięki czemu Grupa stała się właścicielem niemal 66 proc. akcji Echo Investment, czyli największego i najszybciej rozwijającego się dewelopera w Polsce.

- Jesteśmy firmą finansowo-inwestycyjną, ale wydaje się, że można wobec nas zastosować tytuł „Tego który zmienia polski przemysł”. W firmach, które wcześniej zakładaliśmy, pracuje ponad 30 tys. osób. Zainwestowaliśmy w nie przez 25 lat wiele miliardów euro. W Griffin Real Estate skoncentrowaliśmy się na nieruchomościach. Mamy dużo nowych inwestycji w przygotowaniu. Z jednej strony bardzo dziękuję za wyróżnienie a z drugiej obiecuję, że jeszcze będziemy się starli rozwijać polską gospodarkę - powiedział Maciej Dyjas, partner współzarządzający i dyrektor generalny w Griffin Real Estate.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • jam 2017-02-07 15:02:38
    Jaki oni przemysł zmieniają? Przenoszą prawo własności budynku z jednego wehikułu do drugiego unikając płacenia podatków, ot fabrykanci z bożej łaski.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA