PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Griffin stawia na alternatywę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 mar 2016 10:39

Griffin stawia na alternatywę Duet

Firma Griffin oficjalnie otworzyła w Lublinie trzeci akademik sieci Student Depot. To część nowego zakresu działalności grupy skoncentrowanej na alternatywnych inwestycjach komercyjnych.

REKLAMA

Do sieci akademików Student Depot należącej do Griffin Real Estate, dołączył lubelski Duet przy ulicy Chodźki 13 i 13a. Obiekt będzie oferował studentom łatwy i wygodny dostęp do miejskich uczelni, a także do najważniejszych lokalizacji w mieście. Tuż obok akademika swoją siedzibę ma Uniwersytet Medyczny a w niedalekiej odległości znajduje się także Wyższa Szkoła Dziennikarska, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna, Uniwersytet Przyrodniczy oraz Wyższa Szkoła Nauk Społecznych.

- Do dyspozycji studentów zostały oddane dwa nowoczesne 6-piętrowe budynki, z 232 wygodnymi pokojami, z czego 162 stanowią pojedyncze a 70 dwuosobowe. Wszystkie zostały wyposażone w estetyczne aneksy kuchenne i łazienki. Obiekt jest w pełni chroniony. Na terenie placówki dostępne będzie także bezpłatne Wi-Fi i siłownia – mówi Andrzej Cytrycki ze Student Depot.

Duet to odpowiedź na zapotrzebowanie studentów – nie tylko polskich ale i coraz większej grupy studentów z zagranicy decydujących się na naukę na polskich uczelniach. Prywatne akademiki o podwyższonym standardzie, które oferuje sieć Student Depot, służą nie tylko nauce i integracji studenckiej, ale dają też możliwość wspólnej pracy nad projektami w przyjaznej atmosferze.

- Udostępniając akademik Duet oferujemy studentom szeroki wachlarz usług i możliwość nauki w ciszy i spokoju. Powodzenie punktów Student Depot w Poznaniu i w Łodzi potwierdziło, że w Polsce jest zapotrzebowanie na inwestycje typu „student housing”. Lublin to dynamicznie rozwijające się miasto i jeden z najpopularniejszych ośrodków edukacyjnych w naszym kraju. Z roku na rok studiuje w nim coraz więcej młodych ludzi. Chcemy zaproponować im nową jakość, która jeszcze bardziej podniesie komfort życia w tym mieście - dodaje Andrzej Cytrycki.

W najbliższym czasie Griffin Real Estate planuje otworzyć kolejne akademiki zlokalizowane w największych polskich miastach.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - BNP Paribas Real Estate Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA