PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Liebrecht & wooD przeprowadziła się do nowego biura w Warszawie

  • Autor: propertynews.pl
  • 14 paź 2014 10:28

Grupa Liebrecht & wooD przeprowadziła się do nowego biura w Warszawie

Grupa Liebrecht & wooD rozpoczęła 13 października br. działalność w nowym biurze w Placu Unii w Warszawie. Główna siedziba inwestora kompleksu zajmuje blisko 1,4 tys. mkw. powierzchni biurowej. W Placu Unii ulokowani zostali pracownicy wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy, która zadebiutowała na warszawskim rynku nieruchomości w 1994 roku.

REKLAMA

Grupa Liebrecht & wooD była jednym z pierwszych zagranicznych deweloperów tworzących w Warszawie nowoczesne projekty komercyjne. Obecnie Grupa realizuje inwestycje w Polsce, Rumunii i Rosji, gdzie wybudowała do tej pory obiekty biurowe, handlowe i magazynowe o łącznej powierzchni blisko pół miliona metrów kwadratowych.

W Warszawie, oprócz Placu Unii, firma Liebrecht & wooD znana jest z realizacji inwestycji biurowych, takich jak Flanders Business Park, Kopernik Office Buildings czy Jerozolimskie Business Park. W skład Grupy wchodzi też spółka Fashion House Group odpowiedzialna za rozwój popularnych centrów typu outlet, działających w podwarszawskim Piasecznie, Sosnowcu i Gdańsku, a poza granicami Polski, także w Budapeszcie i Moskwie. Częścią Grupy Liebrecht & wooD jest także spółka WeCARE świadcząca specjalistyczne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami.

- Przeprowadzka do Placu Unii to dla nas ekscytujący moment, który zbiega się w czasie z dwudziestoleciem działalności Liebrecht & wooD w Polsce. Plac Unii jest najbardziej prestiżową inwestycją w historii Grupy, a jednocześnie miejscem, które zaledwie w rok stało się cenionym elementem krajobrazu Warszawy. Decyzja o ulokowaniu tu naszego głównego biura była jedną z najprzyjemniejszych, jakie kiedykolwiek podjęliśmy - mówi Marc Lebbe, dyrektor zarządzający Grupy Liebrecht & wooD.

Grupa Liebrecht & wooD zajmuje w Placu Unii blisko 1200 mkw. powierzchni na 4. piętrze budynku A - 90-metrowej wieży będącej główną częścią kompleksu. Dwie kondygnacje wyżej mieści się również dwustumetrowe biuro spółki WeCARE, która zarządza całym obiektem od chwili oddania go do użytku w październiku 2013 roku. Do Placu Unii przeniosło się około 60 pracowników Grupy, która w czterech krajach zatrudnia łącznie ponad 130 osób.

 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA