PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Grupa Waryński nie zwalnia deweloperskiego tempa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 wrz 2014 15:47

Grupa Waryński kontynuuje rozwój na rynku deweloperskim. Prezes Jarosław Jankowski zdradza, że po realizacji inwestycji na warszawskiej Woli będą kolejne projekty.

REKLAMA

W tym momencie firma pracuje nad budową dwóch dużych inwestycji mieszkaniowych oraz jednego projektu biurowego na warszawskiej Woli. - Mieszkania to łącznie 200 tys. mkw. powierzchni użytkowej. W te wakacje rozpoczęliśmy już realizację inwestycji i sprzedaż - powiedział prezes Grupy Waryński.

Firma stawia także duży nacisk na komercyjny element działalności - inwestycję biurową EQlibrium. Jak komentuje Jankowski, po zakończeniu budowy obiektu, stanie się on m.in. siedzibą firmy.

- Budynek będzie miał 11 kondygnacji i ponad 10,5 tys. mkw. powierzchni. Gwarantujemy standard techniczny klasy A oraz uzyskanie certyfikatu BREEAM na poziomie Very Good - tłumaczy Jankowski.

Sama budowa będzie mogła ruszyć w najbliższym czasie. - Po spełnieniu wszystkich wymagań formalnych i po ukończeniu dokumentacji projektowej, rozpoczynamy proces komercjalizacji budynków. Rozpoczęliśmy także proces wyłonienia generalnego wykonawcy. Widzimy bardzo duże zainteresowanie ze strony firm budowlanych - przekonuje prezes Grupy Waryński.

Jak dodaje Jarosław Jankowski, postępowanie mające na celu wyłonienie wykonawcy zakończy się w ciągu najbliższych 2 miesięcy. Następnie, w zależności od poziomu komercjalizacji, firma wystartuje z budową, która ma potrwać do 18 miesięcy.

W tym momencie działalność deweloperska firmy koncentruje się na dzielnicy Wola. Nie oznacza to jednak, że Grupa Waryński poprzestanie na już rozpoczętych inwestycjach.

- Grupa Waryński przygląda się wielu projektom, które realizowane są w Warszawie i innych częściach Polski. Szukamy projektów, w których możemy zafunkcjonować jako partner branżowy i dać know-how podmiotom, które nie mają doświadczenia, ale zasoby pozwalające na realizację inwestycji - tłumaczy Jankowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA