PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Hadley Dean: Chcemy stworzyć narodowego championa

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 cze 2016 07:59

Hadley Dean: Chcemy stworzyć narodowego championa Hadley Dean, nowy CEO w Echo Prime Properties

- Widzimy olbrzymie możliwości do rozwoju na polskim rynku nieruchomości. Przez najbliższe miesiące będziemy się na nich koncentrować - mówi w rozmowie z Propertynews.pl nowy prezes Echo Prime Properties.

REKLAMA

- Obecnie naszym podstawowym celem jest stworzenie zunifikowanego systemu zarządzania aktywami. Następnie będziemy myśleć o dalszej ekspansji na polskim rynku. Mamy pomysły, jak to osiągnąć. Widzimy super możliwości do rozwoju - zdradza Hadley Dean.

Jak dodaje, firma będzie opierała się na współpracy z Echo Investment. - Będziemy również współpracowali z innymi deweloperami. Możemy opierać się na doświadczeniu Echo, ale okazji będziemy poszukiwali na całym rynku - dodaje nowy prezes Echo Prime Properties.

Już teraz EPP poszukuje interesujących aktywów do przejęcia. - W ciągu najbliższych 6 miesięcy będzie o nas głośno - zapowiada.

Jeszcze w te wakacje zostanie podjęta decyzja, na których giełdach pojawi się Echo Prime Properties. Wiadomo, że na pewno nie będzie to Polska. - Planujemy wejście na dwie giełdy: jedną w Europie, a drugą - poza nią - dodaje Dean.

- Mam nadzieję, że Echo Prime Properties stanie się narodowym championem. Chcemy być wielkim, polskim funduszem. Chcemy stworzyć coś, z czego za kilka lat będziemy bardzo mocno dumni. Nie tylko my jako EPP, ale cały rynek. W Polsce istnieje potrzeba, by powstał duży, narodowy fundusz inwestycyjny w branży nieruchomości - podsumowuje. 

W portfelu Echo Prime Properties znajdują się następujące nieruchomości: A4 Business Park w Katowicach (etap I oraz II), Astra Park w Kielcach, Malta Office Park w Poznaniu, Oxygen w Szczecinie, Park Rozwoju w Warszawie (etap I oraz II), West Gate we Wrocławiu, Amber w Kaliszu, Galaxy w Szczecinie, Galeria Echo w Kielcach, Galeria Olimpia w Bełchatowie, Outlet Park Szczecin w Szczecinie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Centrum Handlowe Echo w Przemyślu, Galeria Sudecka w Jeleniej Górze, Galeria Veneda w Łomży, Centrum Handlowe Echo w Bełchatowie.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA