PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis ma ziemię pod kolejny biurowiec w Warszawie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 mar 2012 14:44

HB Reavis ma ziemię pod kolejny biurowiec w Warszawie

Firma deweloperska HB Reavis kupiła od hiszpańskiej spółki Lubasa Polska nieruchomość przy ulicy Inflanckiej w Warszawie. Jak już podawaliśmy, firma wybuduje na tym terenie biurowiec.

REKLAMA

- Nieruchomość przy ulicy Inflanckiej była jednym z najlepszych i najbardziej pożądanych terenów inwestycyjnych w Warszawie i cieszy nas fakt, że obie strony przeprowadziły z sukcesem tę transakcję - powiedział Mikołaj Martynuska, dyrektor działu doradztwa deweloperskiego w CBRE.

- Transakcja ta potwierdza silną pozycję finansową naszej całej grupy, która ma już ugruntowaną pozycję w Europie Środkowo-Wschodniej i planuje dalszą ekspansję - powiedział Marcel Sedlak, CIO w HB Reavis Group.

Jest to trzeci zakup firmy HB Reavis Group w Polsce. Firma HB Reavis Group zainwestowała już w nieruchomość przy ulicy Konstruktorskiej w Warszawie, gdzie obecnie powstaje kompleks Konstruktorska Business Center, a także wygrała przetarg na zabudowę terenów wokół dworca Warszawa Zachodnia.

Firmie HB Reavis Group asystował CBRE we współpracy z firmą Ex Novo Consultancy z Barcelony. Obsługę finansową transkacji zapewniła firma La Caixa.

Zespół doradztwa deweloperskiego CBRE zajmuje się consultingiem oraz pośrednictwem w sprzedaży gruntów i wszelkiego rodzaju nieruchomości deweloperskich przeznaczonych głównie na cele biurowe, mieszkaniowe i handlowe.

HB Reavis Group to międzynarodowa firma deweloperska działająca na rynku nieruchomości komercyjnych, z siedzibą w Luksemburgu, realizująca projekty na Słowacji, w Czechach, Polsce, Węgrzech i w Chorwacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Piotr 2012-03-02 09:15:02
    Trzeci zakup? A gruntu przy Chmielnej, gdzie stoi niby-zabytek kolei warszawsko-wiedeńkiej HB Reavis nie kupiło?
  • HL 2012-03-01 21:24:55
    Szybcy są! Już teraz na płocie widnieje logo HB Reavis a na działce krzątają się jacyś robotnicy.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA