PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis poszuka inwestorów dla swoich projektów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 06 paź 2014 12:12

HB Reavis poszuka inwestorów dla swoich projektów

HB Reavis, międzynarodowa grupa deweloperska działająca na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej oraz w Wielkiej Brytanii i Turcji, po raz kolejny weźmie udział w Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji Eepo Real. W trakcie wydarzenia deweloper zaprezentuje projekty z Polski, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii oraz Węgier.

REKLAMA

- Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji Expo Real to jedno z największych i najbardziej prestiżowych spotkań sektora nieruchomości komercyjnych na świecie. HB Reavis aktywnie bierze udział we wszystkich istotnych wydarzeniach branżowych, dlatego nie może nas zabraknąć również w Monachium - podkreśla Pavel Trenka, dyrektor generalny Grupy HB Reavis.

- W HB Reavis nieustannie rozwijamy naszą działalność i powiększamy portfolio zrealizowanych projektów. Odważnie i z sukcesem zdobywamy kolejne rynki, czego doskonałym przykładem jest Londyn, gdzie pracujemy nad wyjątkową inwestycją biurową 33 Central - dodaje.

W trakcie tegorocznych targów HB Reavis zaprezentuje w sumie siedem projektów, w tym cztery już oddane do użytku oraz trzy będące w trakcie realizacji.

Pierwszą grupę otwiera słowacki kompleks biznesowy Forum Business Center. Projekt zlokalizowany w Bratysławie oferuje łącznie prawie 19 000 mkw. powierzchni znajdującej się na 17 naziemnych i 3 podziemnych kondygnacjach. Inwestycja jako jedyny budynek biurowy na Słowacji uzyskała certyfikat BREEAM na najwyższym poziomie „Excellent".

Kolejne projekty, które zostaną zaprezentowane w Monachium, to pierwsze inwestycje zrealizowane przez HB Reavis w Czechach i na Węgrzech. Kompleks River Garden I/II/III został oddany do użytku w dwóch etapach i dostarczył na rynek ponad 44 500 mkw. wysokiej klasy powierzchni biznesowej. Inwestycja jest jednym z najnowocześniejszych obiektów biurowych w Pradze. Z kolei Váci Corner Offices to pierwsza inwestycja HB Reavis na Węgrzech. Biurowiec o powierzchni 21 000 mkw. został ukończony w czerwcu 2014 roku. Jego najemcami są m.in. firmy MVM oraz GlobeNet.

W gronie projektów już ukończonych pojawi się również warszawski Gdański Business Center. Inwestycja, która docelowo dostarczy na polski rynek ponad 98 000 mkw. powstaje w dwóch etapach. Dwa budynki, o łącznej powierzchni przekraczającej 45 000 mkw. zostały oddane do użytku w czerwcu br., a dwa kolejne zostaną ukończone w pierwszym kwartale 2016 roku. Wśród dotychczasowych najemców kompleksu znalazły się takie firmy jak KPMG, SNC Lavalin, Provident i Coloplast.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA