PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis rusza z drugą inwestycją w Warszawie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 mar 2013 18:24

HB Reavis rusza z drugą inwestycją w Warszawie

HB Reavis, międzynarodowy deweloper komercyjny, przeprowadził 26 marca ceremonię symbolicznego wmurowania kamienia węgielnego w fundamenty pierwszej fazy kompleksu biurowego Gdański Business Center, swojej drugiej inwestycji biurowej w Warszawie.

REKLAMA

Gdański Business Center zlokalizowany przy skrzyżowaniu ulic Andersa i Inflanckiej, w pierwszej fazie składa się z dwóch budynków (siedemnasto- i dziewięciokondygnacyjnego) o łącznej powierzchni ponad 45 600 mkw. Powierzchnia typowego piętra zajmie prawie 2000 mkw., na parkingu zaś znajdą się miejsca dla ok. 430 aut. W budynku do dyspozycji najemców znajdą się restauracja, kawiarnia oraz bankomat.

- Myślę, że lokalizacja, przy metrze Dworzec Gdański i stacji PKP o tej samej nazwie, podkreśla atrakcyjność naszej inwestycji. To idealne miejsce dla firm, które chcą zlokalizować swoje biuro na obrzeżach ścisłego centrum biznesowego, zyskując dzięki temu atrakcyjne warunki najmu i zachowując prestiż miejsca. Budynek jest doskonale skomunikowany z centrum Warszawy, zarówno komunikacją publiczną, jak i prywatną, położony w pobliżu Centrum Handlowego Arkadia i Starego Miasta - mówi Stanislav Frnka, dyrektor zarządzający HB Reavis Poland.

Kompleks będzie zasilany energią pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Gdański Business Center jest w fazie certyfikacji BREEAM, w systemie oceny jakości budynków, w którym ewaluacji poddane są kategorie takie jak: zarządzanie, zdrowie i samopoczucie, energia, transport, woda, materiały, odpady, zanieczyszczenia oraz innowacje.

Gdański Business Center budowany jest przez HB Reavis Construction Poland. Za projekt odpowiada pracowania E&L Architects. Oddanie pierwszej fazy obiektu planowane jest na wiosnę 2014 roku.

HB Reavis jest jednym z największych inwestorów w Europie Środkowo-Wschodniej. Na polskim rynku nieruchomości komercyjnych działa aktywnie od 4 lat realizując takie inwestycje jak Konstruktorska Business Center, Postępu 14 oraz we współpracy z PKP - projekt nowego Dworca Warszawa Zachodnia i kompleks biurowców West Station.

Check English version 

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA