PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis wzorem dla polskich pracodawców

  • Autor: propertynews.pl
  • 08 lis 2016 13:35

HB Reavis wzorem dla polskich pracodawców Stanislav Frnka, prezes zarządu HB Reavis Poland

Polski oddział międzynarodowej firmy deweloperskiej HB Reavis został wyróżniony tytułem Najlepszego Pracodawcy 2016. To efekt udziału w tegorocznym badaniu zaangażowania pracowników przeprowadzonym przez Aon Hewitt.

REKLAMA

Program Aon Najlepsi Pracodawcy wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące i atrakcyjne, zdaniem pracowników, miejsca pracy – to największa i najbardziej kompleksowa inicjatywa tego typu w Polsce. Do tej pory w badaniach wzięło udział około 440 tysięcy pracowników z ponad 1000 polskich firm. W tym roku, oprócz HB Reavis – jako jedynej firmy z branży nieruchomości – tytuł Najlepszego Pracodawcy otrzymało 15 ze 129 przedsiębiorstw, które uczestniczyły w badaniu.

HB Reavis działa w Polsce od 2008 roku. Firma znana jest z realizacji nowoczesnych centrów biurowych w Warszawie, takich jak Konstruktorska Business Center, Gdański Business Center, Postępu 14 czy West Station. Obecnie zatrudnia w Polsce około 140 specjalistów w obszarach związanych z wszystkimi etapami procesu inwestycyjnego – od projektowania budynków, przez ich finansowanie, budowę i wynajem, po marketing i zarządzanie.

– Tworzymy nie tylko nowoczesne budynki, ale przede wszystkim – przyjazne i komfortowe środowisko pracy. Dlatego wysoka ocena HB Reavis jako pracodawcy to dla nas szczególny powód do dumy. Otrzymane wyróżnienie pokazuje, że za rozwiązaniami, które oferujemy naszym klientom stoją ludzie wykonujący swoją pracę z pasją. Cieszy nas fakt, że jesteśmy postrzegani jako świetne miejsce zarówno dla doświadczonych specjalistów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą nieruchomości, budownictwa czy architektury – komentuje Stanislav Frnka, prezes zarządu HB Reavis Poland.

– Najbardziej cieszy nas wysoka ocena atmosfery pracy. Nasi pracownicy doceniają partnerski styl zarządzania, jasno wyznaczone cele i obowiązki oraz możliwość realizacji ambitnych i prestiżowych projektów. Lubią też fizyczne środowisko pracy, w którym przebywają na co dzień – nowe biuro w budynku Postępu 14, który sami zrealizowaliśmy – dodaje Mariola Stawińska, senior HR Business Partner w HB Reavis Poland.

W badaniu przeprowadzonym przez Aon Hewitt, polski oddział HB Reavis osiągnął wskaźnik zaangażowania na poziomie 79 proc. – to rezultat lepszy o 28 proc. od średniej krajowej, a nawet nieznacznie przekraczający średnią wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - RD BUD



PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA