PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis z nową agencją PR

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lut 2014 12:07

Grupa HB Reavis Poland z początkiem stycznia nawiązała współpracę z agencją PR FleishmanHillard. Agencja będzie prowadzić relacje medialne zarówno na poziomie korporacyjnym dla grupy HB Reavis w Polsce, jak i komunikację poszczególnych projektów inwestorskich na polskim rynku.

REKLAMA

Ze strony agencji za prowadzenie projektu odpowiada zespół specjalizujący się w komunikacji korporacyjnej prowadzony przez Joannę Kuźmicz. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

- Polski rynek nieruchomości komercyjnych cały czas bardzo dynamicznie rośnie, a my razem z nim. Nasze inwestycje zarówno na Mokotowie, jak i w pozostałych lokalizacjach odpowiadają na zapotrzebowanie najemców na biura wysokiej jakości, nastawione na komfort pracowników i uwzględniające biznesowe potrzeby firm - mówi Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland. - Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z FleishmanHillard. To pozwoli nam jeszcze skuteczniej komunikować się z rynkiem i mediami - dodaje.

Agencja FleishmanHillard jest obecna na polskim rynku od 2003 roku świadcząc usługi komunikacyjne w ośmiu sektorach: technologicznym, publicznym, konsumenckim, finansowym, żywieniowym, energetycznym, przemysłowym oraz ochrony zdrowia. Agencja jest częścią globalnej grupy medialnej Omnicom. W jej skład wchodzą agencje reklamowe, domy mediowe, firmy marketingowe, agencje public relations i inne firmy oferujące usługi związane z komunikacją dla ponad 5 tysięcy klientów ze 100 krajów świata.

Międzynarodowa grupa deweloperska HB Reavis, z siedzibą w Luksemburgu, działa na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i w Czechach. Od założenia w 1993 roku z powodzeniem realizowała projekty w segmencie obiektów biurowych, handlowych i logistycznych o łącznej powierzchni do wynajęcia przekraczającej 670 tys. mkw. Aktualnie zatrudnia ponad 400 profesjonalistów i zarządza aktywami o wartości 1,4 miliarda euro, pozyskując wciąż nowe; utrzymuje swoją silną pozycję finansową z własnym kapitałem wynoszącym ponad 860 mln euro. Grupa HB Reavis wykorzystuje w praktyce zintegrowany modelu biznesu, który obejmuje działania deweloperskie i wykonawcze oraz zarządzanie majątkiem i inwestycjami.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA