PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis z nową agencją PR

  • Autor: propertynews.pl
  • 11 lut 2014 12:07

Grupa HB Reavis Poland z początkiem stycznia nawiązała współpracę z agencją PR FleishmanHillard. Agencja będzie prowadzić relacje medialne zarówno na poziomie korporacyjnym dla grupy HB Reavis w Polsce, jak i komunikację poszczególnych projektów inwestorskich na polskim rynku.

REKLAMA

Ze strony agencji za prowadzenie projektu odpowiada zespół specjalizujący się w komunikacji korporacyjnej prowadzony przez Joannę Kuźmicz. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

- Polski rynek nieruchomości komercyjnych cały czas bardzo dynamicznie rośnie, a my razem z nim. Nasze inwestycje zarówno na Mokotowie, jak i w pozostałych lokalizacjach odpowiadają na zapotrzebowanie najemców na biura wysokiej jakości, nastawione na komfort pracowników i uwzględniające biznesowe potrzeby firm - mówi Stanislav Frnka, CEO HB Reavis Poland. - Cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z FleishmanHillard. To pozwoli nam jeszcze skuteczniej komunikować się z rynkiem i mediami - dodaje.

Agencja FleishmanHillard jest obecna na polskim rynku od 2003 roku świadcząc usługi komunikacyjne w ośmiu sektorach: technologicznym, publicznym, konsumenckim, finansowym, żywieniowym, energetycznym, przemysłowym oraz ochrony zdrowia. Agencja jest częścią globalnej grupy medialnej Omnicom. W jej skład wchodzą agencje reklamowe, domy mediowe, firmy marketingowe, agencje public relations i inne firmy oferujące usługi związane z komunikacją dla ponad 5 tysięcy klientów ze 100 krajów świata.

Międzynarodowa grupa deweloperska HB Reavis, z siedzibą w Luksemburgu, działa na Słowacji, w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji i w Czechach. Od założenia w 1993 roku z powodzeniem realizowała projekty w segmencie obiektów biurowych, handlowych i logistycznych o łącznej powierzchni do wynajęcia przekraczającej 670 tys. mkw. Aktualnie zatrudnia ponad 400 profesjonalistów i zarządza aktywami o wartości 1,4 miliarda euro, pozyskując wciąż nowe; utrzymuje swoją silną pozycję finansową z własnym kapitałem wynoszącym ponad 860 mln euro. Grupa HB Reavis wykorzystuje w praktyce zintegrowany modelu biznesu, który obejmuje działania deweloperskie i wykonawcze oraz zarządzanie majątkiem i inwestycjami.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA