PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

HB Reavis z optymizmem patrzy na rynek

  • Autor: Propertynews.pl
  • 11 wrz 2015 11:59

HB Reavis z optymizmem patrzy na rynek Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek zarządu HB Reavis Poland

Pomimo trudnej sytuacji rynkowej firma HB Reavis kontynuuje proces komercjalizacji biurowców. W I półroczu najemców znalazło 51 tys. mkw. powierzchni - tłumaczy Grzegorz Strutyński.

REKLAMA

- Pomimo bardzo wymagającego rynku, w HB Reavis patrzymy w przyszłość z optymizmem.
Na bieżąco analizujemy rynek i dostosowujemy naszą ofertę do stale rosnących potrzeb najemców. Tylko w ciągu I półrocza 2015 podpisaliśmy 16 umów najmu opiewających łącznie na blisko 51 000 mkw. - komentuje Grzegorz Strutyński, dyrektor handlowy i członek zarządu HB Reavis Poland.

Jak dodaje przedstawiciel dewelopera, dwie z czterech największych transakcji najmu w I połowie br. zawarte zostały w obiektach HB Reavis.

- W rezultacie podpisanych kontraktów nasz biurowiec Konstruktorska Business Center został w całości wynajęty, a nasza druga warszawska inwestycja – kompleks Gdański Business Center I - jest skomercjalizowany w ponad 80 proc. To naprawdę imponujący wynik. Mimo to nie zwalniamy tempa - tłumaczy.

W tym momencie działania firmy koncentrują się na biurowcu Postępu 14 na Mokotowie. Pod koniec przyszłego roku zakończą się prace przy pierwszym z dwóch budynków kompleksu West Station przy dworcu Warszawa Zachodnia.

Oba projekty już teraz cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Jestem więc pewny, że w nieodległej przyszłości ogłosimy kolejne umowy najmu - deklaruje Strutyński.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA