PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

IBM otwiera nowe biura w Polsce

  • Autor: ISB
  • 13 wrz 2012 15:33

IBM otwiera dwa nowe regionalne biura handlowe w Polsce, poinformował koncern w globalnym komunikacie. Są one zlokalizowane w Krakowie i Poznaniu. W marcu spółka otworzyła biura handlowe w Katowicach i Wrocławiu.

REKLAMA

"W uznaniu znaczenia polskiego rynku dla IBM i w celu zapewnienia wsparcia dla naszych klientów i partnerów biznesowych, podjęliśmy decyzję o otwarciu nowych przedstawicielstw handlowych w strategicznych lokalizacjach. Kraków i Poznań to dynamicznie rozwijające się miasta, a tamtejsze firmy poszukują rozwiązań, które pozwolą im na zdobycie silniejszej pozycji na rynku. Chcemy pomóc tym firmom, dostarczając im nowoczesnych narzędzi informatycznych, a dzięki regionalnym biurom handlowym będziemy bliżej ich potrzeb i oczekiwań" - powiedziała dyrektor generalny IBM Polska i Kraje Bałtyckie Anna Sieńko, cytowana w komunikacie.

IBM podał, że poprzez rozwój geograficzny chce wykorzystać sprzyjające okoliczności w miastach i regionach rynków rozwijających się, które notują wysoki wzrost i gdzie biznes oraz administracja zamierzają wykorzystać możliwości dawane przez IT dla modernizacji modelu biznesowego i poprawy efektywności.

"Dwa nowe biura w Polsce uzupełniają rosnącą sieć IBM na obszarze Europy Centralnej i Wschodniej. IBM informuje również dziś o otwarciu nowych przedstawicielstw w tureckich miastach Adana i Bursa" - czytamy dalej.

Nowe biura handlowe IBM będą obejmowały swoim zasięgiem obszar województw, w których stolicach zostały ulokowane. Do ich zadań będzie należała przede wszystkim współpraca z partnerami biznesowymi oraz kompleksowa obsługa klientów, zwłaszcza tych z dynamicznie rozwijającego się sektora MSP, oraz dostarczanie im biznesowych i infrastrukturalnych rozwiązań informatycznych stworzonych przez IBM.

"Odporność polskiej gospodarki w obliczy kłopotów strefy euro w połączeniu z dużym rynkiem wewnętrznym czyni z Polski wyróżniającą się lokalizację dla biznesu. Pomimo pewnego spowolnienia gospodarczego notowanego obecnie w gospodarce, Polska wydaje się dobrze pozycjonowana, żeby notować nadal dynamiczne wzrost. Wartość rynku IT może wzrosnąć tu z 9,8 mld USD w 2012 do blisko 13 mld USD w 2016 r" - powiedział Aidan Manktelow, Europe Director, Economist Corporate Network, cytowany w komunikacie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA