PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Infosys BPO Poland dalej rozwija się w Łodzi

  • Autor: PAP
  • 05 sie 2013 13:18

Spółka Infosys BPO Poland, świadcząca nowoczesne usługi dla biznesu, do końca tego roku zatrudni w swoim łódzkim centrum kolejnych 200 osób. Firma podpisała umowę na wynajęcie dodatkowych 2200 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Infosys Green Horizon. Zajmuje już niemal połowę z 33 tys. mkw. całkowitej powierzchni biurowej obiektu.

REKLAMA

Firma zatrudnia obecnie w Łodzi już ponad 1700 osób. 

Infosys BPO Poland specjalizuje się w usługach dla biznesu z zakresu m.in. finansów i księgowości, obsługi procesów logistycznych, zarządzania bazami danych. Łódzkie Centrum świadczy usługi na rzecz klientów zewnętrznych.

Firma w lipcu otrzymała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, zgodnie z którym do września 2015 r. ma zatrudnić co najmniej 260 nowych pracowników.

Spółka poszukuje zarówno finansistów, księgowych, ekspertów od rachunkowości, zakupów czy logistyki, jak i specjalistów zajmujących się zarządzaniem bazami danych czy obsługą procesów i wdrożeniem projektów z obszaru SAP. Jak zapowiadają jej przedstawiciele, na zatrudnienie mogą liczyć zarówno specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, jak i osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy.

"Infosys dynamicznie rozwija portfolio zarówno obsługiwanych marek, jak i usług, które świadczy i coraz silniej pozycjonuje swoją ofertę również wśród potencjalnych klientów na polskim rynku. Rezultatem szybkiego wzrostu centrum, jest intensyfikacja procesów rekrutacyjnych. Do końca tego roku powiększymy nasz zespół o 200 nowych pracowników" - zapowiada dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe, Krystian Bestry.

Infosys BPO Poland działa w Łodzi od października 2007 roku, kiedy przejął - działające w tym mieście - Europejskie Centrum Usług Księgowych Philips. To jeden z największych przedstawicieli branży nowoczesnych usług dla biznesu w Polsce. W tej chwili łódzkie centrum zatrudnia ponad 1,7 tys. osób i jest największą jednostką Infosys poza granicami Indii, świadczącą m.in. usługi BPO dla 28 krajów świata.

Polska spółka należy do Infosys BPO Ldt., globalnego dostawcy zintegrowanych usług doradztwa biznesowego i technologicznego, outsourcingu i IT. Koncern zatrudnia ponad 149 tys. osób w 65 biurach oraz 74 centrach rozwoju, zlokalizowanych m.in. w USA, Indiach, Chinach, Australii, Japonii, na Bliskim Wschodzie, w Kanadzie oraz w Europie. Łączny przychód grupy w roku 2012 wyniósł ponad 6,9 mld dol. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA