PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Infosys BPO Poland zajmie dodatkowe 2300 mkw. powierzchni w kompleksie Green Horizon

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 lut 2012 14:42

Skanska Property Poland podpisała z Infosys BPO Poland umowę najmu dodatkowych 2300 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Green Horizon w Łodzi. Najemca planuje wprowadzić się do swojej nowej siedziby, mieszczącej się w pierwszej fazie kompleksu Green Horizon, w listopadzie 2012 roku.

REKLAMA

W budynku tym wynajęto już niemal 97 proc. powierzchni biurowej. Budowa pierwszej fazy Green Horizon (19 000 mkw.) rozpoczęła się w drugim kwartale 2011 roku, a jej zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2012 roku.

- Podjęliśmy decyzję o zwiększeniu powierzchni biurowej w kompleksie Green Horizon ze względu na ponowne podniesienie prognoz wzrostu Infosys BPO Poland na kolejne miesiące. Zdobywamy nowe kontrakty i rozszerzamy zakres dotychczasowych projektów. Do końca tego roku planujemy zwiększyć zatrudnienie w naszym łódzkim centrum o ponad 300 osób. Przeniesienie naszej siedziby do Green Horizon pozwoli nam na konsolidację wszystkich działów firmy i dalszy wzrost naszego biznesu - mówi Krystian Bestry, dyrektor zarządzający Infosys BPO Europe.

- Nie wykluczamy również, że w niedługim czasie ponownie powiększymy powierzchnię najmu. Kilka nowych kontraktów jest w fazie finalizacji i najprawdopodobniej Infosys nie poprzestanie na obecnie zakontraktowanej powierzchni biurowej w Łodzi - dodaje Krystian Bestry.

Green Horizon został zaprojektowany z uwzględnieniem specyficznych potrzeb firm z sektora BPO, które kładą duży nacisk na systemy zabezpieczeń, tak aby zagwarantować jak najwyższe standardy bezpieczeństwa danych wykorzystywanych przez najemcę.

- Cieszymy się, że firma Infosys BPO Poland postanowiła podpisać z nami kolejną umowę najmu powierzchni biurowej w Green Horizon. Utwierdza nas to w przekonaniu, iż budynek spełnia wymagania Infosys i jest w stanie zapewnić niezbędną elastyczność związaną z rozwojem firmy. Jednocześnie wspólnie pracujemy nad zagwarantowaniem pracownikom Infosys komfortowych miejsc pracy z wykorzystaniem innowacyjnych i przyjaznych środowisku technologii- powiedział Marcin Łapiński, dyrektor regionalny w Skanska Property Poland.

W transakcji pomiędzy Skanska Property Poland a Infosys BPO Poland pośredniczyła firma Cushman & Wakefield. Oprócz Infosys, umowę najmu powierzchni biurowej podpisano także z wykonawcą budynku, czyli firmą Skanska SA.

Green Horizon to pierwszy w Łodzi biurowiec, który będzie certyfikowany w systemie LEED. Kompleks będzie składał się
z dwóch budynków o łącznej powierzchni najmu wynoszącej około 33 000 mkw.

Budowa pierwszej fazy projektu (budynek A) rozpoczęła się w drugim kwartale 2011 roku, a jej zakończenie jest planowane na czwarty kwartał 2012 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA