PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Integracja to wygoda

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 gru 2016 07:00

Integracja to wygoda Fot. Fotolia

Zarządzanie nieruchomością jest dzisiaj dużym wyzwaniem, gdyż klienci oczekują od dostawców najlepszych rozwiązań, zarówno jakościowych, jak i kosztowych. Na rynku pojawiają się coraz lepiej skonfigurowane rozwiązania, które mogą zaspokoić potrzeby właścicieli budynków.

REKLAMA

W związku ze wzrostem cen za poszczególne usługi w obszarze zarządzania nieruchomościami zamawiający dzisiaj oczekują optymalizacji obszaru wydzielanego w outsourcing. Usługa zintegrowana to odpowiedź na te oczekiwania. Poszukiwanie oszczędności oraz wysoki standard usług nie muszą się wykluczać. Przekazanie wielu obszarów do jednego dostawcy to nie tylko oszczędności kosztowe, ale również jeden standard obsługi.

Nowy standard wykonywania usługi wprowadzony został przez firmę Integrum Management należącą do Grupy Impel. Jak tłumaczy Marcin Kosyrz, dyrektor handlowy w Integrum, jest to zintegrowany w jedną i spójną całość pakiet usług niezbędnych do utrzymania sprawnego obiektu. - W uproszczeniu chodzi m.in. o kompleksowe zarządzanie wraz z utrzymaniem czystości, serwisem technicznym, ochroną i wieloma innymi usługami – komentuje Marcin Kosyrz.

Dostawca zintegrowanej usługi dysponuje zespołem specjalistów o odpowiednich kompetencjach. Mają oni wspólny cel i pracują na jednym systemie informatycznym. - Nadzór wykonania usługi i pracy zespołu prowadzony jest przez jednego kierownika operacyjnego, który pełni jednocześnie funkcję opiekuna i partnera klienta w zakresie wszystkich obszarów – dodaje Marcin Kosyrz.

Co to oznacza? Przede wszystkim optymalizację procesów zachodzących na nieruchomości. – Usługa zintegrowana pozwala na lepszą kontrolę zachodzących procesów poprzez dostarczenie autorskich systemów informatycznych do zarządzania obiektami oraz uproszczoną procedurę rozliczeń. Klient otrzymuje jedną fakturę dla wszystkich obsługiwanych obszarów – wyjaśnia dyrektor w Integrum.

Dostawca usługi zintegrowanej dba również o spójny system raportowania oraz zapewnia skrócenie czasu reakcji na zaistniałe wydarzenia. - Gwarantujemy wzrost jakości obsługi nieruchomości poprzez lepiej zaprogramowany proces współpracy pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za poszczególne obszary obsługi obiektu – dodaje. Rolą opiekuna operacyjnego jest rozumieć potrzeby klienta i dostarczać najlepsze rozwiązania. Istotny jest także dobór pracowników, którzy posiadają niezbędną, fachową wiedzę.

Jak zapewnia Marcin Kosyrz, klienci stawiają na uproszczone procedury rozliczeń. To wygoda, która jednocześnie służy obniżeniu kosztów. Jest to możliwe dzięki m.in. wspólnemu nadzorowi nad wszystkimi obszarami obsługi czy zastosowaniu najnowszych rozwiązań informatycznych

  • 1
  • 2
  • mamerski 2017-04-21 14:40:51
    Nie znam się na usprawnieniach, ale ogólnie widać, że na naszym krakowskim osiedlu po pojawieniu się Integrum wszystko wygląda lepiej od strony zarządzania i planowania. Inaczej też traktowani są ludzie. Może to kwestia porządku? Sami nie wiemy, najważniejsze że zrobiło się lepiej.
  • Adam 2017-01-19 20:17:13
    Muszę pomyśleć o czymś takim u siebie. Może racja, że kompleksowa umowa będzie pod wieloma względami lepsza. Zwłaszcza że sporo dobrych opinii słyszałem o impelu

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA