PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inteligentna nawigacja i komunikacja. Biuro przyszłości otwarte w Warszawie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 cze 2016 14:58

Inteligentna nawigacja i komunikacja. Biuro przyszłości otwarte w Warszawie fot. Nanovo

System interaktywnych ekranów, dzięki którym z łatwością trafić można do żądanego miejsca (Sali konferencyjnej, biura etc.), otrzymywanie przydatnych informacji, a nawet ofert marketingowych. Z tych między innymi udogodnień korzystać można, posiadając darmową aplikację w liczącym blisko 7 tys. metrów kwadratowych Euro Centrum – jednym z najnowocześniejszych biurowców w Polsce.

REKLAMA

Specjalizująca się w rozwiązaniach digital signage młoda polska spółka Nanovo zakończyła tam właśnie wdrażanie systemu Wielokanałowej Komunikacji, opartego na autorskim oprogramowaniu Signio.

Dzięki możliwości korzystania wewnątrz z wielokanałowej komunikacji, Euro Centrum już dziś należy do najinteligentniej skomunikowanych budynków biurowo – konferencyjnych w całej Polsce.

- Zaimplementowane przez naszych specjalistów rozwiązanie to de facto najbardziej zaawansowany rodzaj nawigacji, z jaką możemy mieć do czynienia w środku dużego budynku komercyjnego. Oprócz samego wskazania najkrótszej drogi do miejsca, do którego chcemy dotrzeć, otrzymujemy po drodze szereg przydatnych informacji, a nawet – dostosowane do naszych zainteresowań – oferty marketingowe, i to w bardzo wyraźny, lecz subtelny sposób – mówi Dariusz Sobczak, prezes zarządu Nanovo – firmy, która na bazie własnego oprogramowania Signio, stworzyła ten unikalny system dla Euro Centrum.

Wdrożona przez Nanovo usługa ma na celu przede wszystkim ułatwić osobom odwiedzającym sprawne poruszanie się po całym budynku. Dlatego, wchodząc do wnętrza obiektu, wystarczy pobrać darmową aplikację na wyposażony w bluetooth smartphone, a następnie postępować według wskazówek otrzymywanych dzięki niej.

W czasie drogi na miejsce przeznaczenia (np. do określonej Sali konferencyjnej lub biura), użytkownik aplikacji otrzymywać też będzie niezbędne informacje dotyczące właściwego kierunku (np. „idź około 15 metrów prosto, potem w prawo, do windy. Wjedź na 4 piętro” etc.) na wiszących w korytarzach interaktywnych ekranach.

Oprócz tego, zarówno na własnym smartphone, jak i ekranach, wyświetlać się będą takie wiadomości jak: usytuowanie lokali gastronomicznych i usługowych w budynku, rozkład jazdy pociągów czy samolotów, które mogą być potrzebne później, jak również dotyczące zamawiania taksówki po skończonym spotkaniu lub innych możliwościach dostania się do innego miejsca w Warszawie.

- Rozwiązanie to jest w pełni zintegrowane: smartphone z aplikacją, nawigacja, interaktywność. Dodatkowo użytkownik aplikacji, który w ramach obowiązków służbowych znajduje się w budynku, otrzymywać może również indywidualnie dobrane oferty marketingowe – dodaje Dariusz Sobczak.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA