PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Intergraph wchodzi do Parku Rozwoju

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 sty 2015 13:48

Intergraph wchodzi do Parku Rozwoju

Firma Intergraph, światowy lider w dziedzinie rozwiązań informatycznych zmienia swoją warszawską siedzibę i przenosi się do biurowca Park Rozwoju, realizowanego przez Echo Investment przy ul. Konstruktorskiej.

REKLAMA

Nowa siedziba Intergraph będzie miała powierzchnię blisko 1 200 mkw. i znajdzie się w budynku, który powstaje w ramach II etapu Parku Rozwoju.

- Bardzo się cieszymy, że do grona użytkowników Parku Rozwoju, dołączyła kolejna znacząca firma związana z branżą nowoczesnych technologii. To potwierdzenie wysokiej klasy naszej inwestycji, która spełnia oczekiwania liderów rynku - mówi Paweł Milcarz, senior leasing manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment.

Firmę Intergraph, podczas negocjacji najmu, reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.

- Zmiana lokalizacji przez firmę Intergraph wiąże się z wynegocjowaniem korzystnych warunków najmu w nowym budynku. Nowe biuro znajduje się bardzo blisko dotychczasowej siedziby firmy, co z pewnością ucieszy tych pracowników, którzy zdążyli przyzwyczaić się już do poprzedniej lokalizacji. Duża elastyczność w kwestii zaadoptowania powierzchni, optymalne doświetlenie światłem dziennym, kontrola dostępu do budynku, ochrona i monitoring to tylko niektóre wymagania najemcy, które zostały spełnione w Parku Rozwoju i pozytywnie wpłyną na komfort pracy. Wartością dodaną będzie ponadto fakt, że najemca zajmie najwyższe piętro w budynku, dzięki czemu do jego dyspozycji oddany zostanie taras - mówi Artur Sutor, Associate z działu powierzchni biurowych, Cushman & Wakefield.

Intergraph działa w dziedzinie rozwiązań informatycznych. Funkcjonalność firmy koncentruje się wokół czterech kategorii produktów: oprogramowaniu do projektowania dużych instalacji przemysłowych, rozwiązaniach dla sektora bezpieczeństwa publicznego, doradztwie oraz systemach informacji przestrzennej. Firma jest częścią globalnej grupy Hexagon, wiodącego dostawcy rozwiązań technologicznych oraz informatycznych dla klientów z sektora przemysłowego.

W strukturze Intergraph wyróżnia się dział: Intergraph Process, Power & Marine (PP&M), który dostarcza przedsiębiorstwom oprogramowanie, umożliwiające bardziej inteligentną konstrukcję i funkcjonowanie zakładów, statków i obiektów offshore; oraz dział Intergraph Security, Government & Infrastructure (SG&I), który jest liderem w dziedzinie inteligentnych rozwiązań z zakresu reagowania kryzysowego, mediów, transportu i innych globalnych wyzwań.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA