PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Invesco Real Estate otwiera biuro w Polsce

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 mar 2014 13:57

Invesco Real Estate otwiera biuro w Polsce

Invesco Real Estate (IRE) rozszerza obecność w Europie Środkowo-Wschodniej i otwiera swoje biuro w Warszawie. To siódme biuro firmy w Europie, drugie w Europie Środkowo-Wschodniej i dziewiętnaste na świecie. Szefem warszawskiego biura została Anna Duchnowska, która skupi się na zarządzaniu nieruchomościami, znajdującymi się w polskim portfolio IRE.

REKLAMA

Invesco Real Estate jest firmą świadcząca usługi zarządzania inwestycjami na rynku nieruchomości. Obecnie 15 proc. wszystkich aktywów, którymi zarządza IRE w Europie przypada na rynek środkowoeuropejski, a odsetek ten wciąż rośnie.

- Z wielką satysfakcją przyjmujemy rozszerzenie obecności naszej firmy w Europie Środkowo-Wschodniej, tak dzięki objęciu przez Annę nowego stanowiska, jak i otwarciu naszego nowego biura w Warszawie. Jesteśmy przekonani, że to właściwy moment - uważamy, że europejski rynek nieruchomości jest w dobrej kondycji. Podjęty przez nas krok jest dopełnieniem naszych obecnych działań w regionie, które dotychczas realizowane były przez sześciu specjalistów w naszym biurze w Pradze, które istnieje od 2004 roku - komentuje Andy Rofe, dyrektor zarządzający IRE-Europe.

- Powołanie Anny Duchnowskiej to kolejny przykład realizacji filozofii naszej firmy - wierzymy w lokalnych specjalistów, którzy będąc na miejscu, znają specyfikę lokalnego rynku, a dzięki swoim kontaktom biznesowym są w stanie wzbogacić inwestycje, których dokonujemy w imieniu naszych klientów o cenną wartość dodaną. Dogłębna znajomość rynku nieruchomości w Polsce, którą dysponuje Anna oraz ogromne doświadczenie w zarządzaniu aktywami w Europie Środkowo-Wschodniej w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom - dodaje.

- Jako jeden z najbardziej aktywnych menedżerów inwestycyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, mający na koncie transakcje o wartości około 300 mln euro w 2013 roku, w tym jedną z największych inwestycji w sektorze obiektów handlowych w Polsce, tj. zakup Galerii Kazimierz, z radością przyjmuję fakt, że będę mogła pracować dla niezależnej firmy zarządzającej inwestycjami, która dysponuje niezwykle szerokim portfolio, a jednocześnie nieustannie zwiększa swoją aktywność na rynku środkowoeuropejskim - komentuje swoją nominację Anna Duchnowska.

Anna Duchnowska posiada ponad czternastoletnie doświadczenie zawodowe, z czego ostatnie dziesięć lat zajmowała się zarządzaniem aktywami, inwestycjami, leasingiem i finansowaniem na rynkach nieruchomości w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora obiektów handlowych i biurowych. Bezpośrednio przed podjęciem współpracy z IRE, przez dwa lata pełniła funkcję dyrektora ds. reprezentacji właścicieli budynków oraz zarządzania aktywami w Colliers International, zaś poprzednie siedem lat była szefem zarządzania aktywami jednego z funduszy nieruchomości AIB PPM sp z.o.o.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA