PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestor kompleksu Alchemia: Same biura to przeżytek

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lut 2014 09:50

Realizowany w Gdańsku projekt biurowy Alchemia nie zakończy się na dwóch etapach. - Szacujemy go na 3-4 fazy, w zależności od chłonności rynku. Całość planujemy na ok. 80 tys. mkw. powierzchni, która powstanie ciągu 8-10 lat - zapowiada Maciej Brożek, Leasing Director, Torus Sp. z o.o.

REKLAMA

Alchemia to wielofunkcyjny kompleks. Oprócz powierzchni biurowych oferuje szereg funkcji dodatkowych. Na pewnym etapie inwestycji uznaliśmy bowiem, że same biura nie wystarczą. Taka oferta stała się przeżytkiem i musimy wymyślić coś innowacyjnego - zarówno z punktu widzenia najemców, którzy oczekują wartości dodanej, jak i funduszy inwestycyjnych, które potencjalnie będą chciały kupić ten projekt w przyszłości - tłumaczy Maciej Brożek.

Pierwszy etap Alchemii, który oddano do użytku pod koniec grudnia ub.r., jest skomercjalizowany w 70 proc., a wartością dodaną jest największe w Polsce tego typu centrum rekreacyjno-sportowe, obejmujące pełnowymiarową halę sportową, kompleks basenów i saun oraz największy w Trójmieście klub fitness.

W drugim etapie inwestycji, której realizacja rozpoczęła się w grudniu 2013 roku, a której zakończenie zaplanowano na IV kwartał 2015 roku, wartością dodaną będzie centrum medyczne.

- Kolejne etapy Alchemii będą również dostarczać wartość dodaną - podsumowuje Maciej Brożek.

 

  • AZ 2014-07-12 15:23:52
    zapraszamy do przedszkola w Olivia Business Centre :)
  • marta 2014-04-09 19:10:18
    Czy w inwestycji przewidujecie przedszkole? Ktoś mógłby pomyśleć o rodzicach pracujących w tych biurach długie godziny...

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Poland Partner serwisu - Workplace

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA