PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Inwestycja musi być jedyna w swoim rodzaju. To gwarancja sukcesu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 sie 2014 09:58

Inwestycja musi być jedyna w swoim rodzaju. To gwarancja sukcesu

Kluczem do stworzenia miejsca przyciągającego jednocześnie biznes, mieszkańców i turystów jest dogłębna analiza potrzeb wszystkich stron oraz opracowanie atrakcyjnego wizualnie projektu architektonicznego, łączącego wiele funkcji - mówi w rozmowie z Propertydesign.pl Kinga Nowakowska, dyrektor generalna Art Norblin Sp. z o.o.

REKLAMA

- Inspirację do działań miastotwórczych, za które w równym stopniu odpowiadają deweloperzy, planiści oraz samorząd, należy czerpać, np. jak w przypadku Art Norblin, z bogatej historii samego miejsca, czyli "genius loci" - dodaje Kinga Nowakowska.

Dyrektor generalna Art Norblin Sp. z o.o. przypomina, że należy pamiętać, iż tworzy się nie tylko budynek, ale zagospodarowuje cały kwartał miasta, którego mieszkańcy oczekują wyjątkowej oferty handlowej, usługowej oraz kulturalnej. - Zadaniem inwestora oraz zespołu architektów jest sprawić, aby inwestycja była jedyna w swoim rodzaju, gdyż jest to gwarancja jej późniejszego sukcesu komercyjnego - ocenia Kinga Nowakowska. - Konieczna jest również ścisła współpraca z władzami miasta, które wykazując się otwartością na nowe pomysły, przyczyniają się do poprawy jakości życia mieszkańców - dodaje.

Na pytanie, jak władze miast powinny zachęcać deweloperów, aby z dbałością podchodzili nie tylko do własnych inwestycji, ale także do terenów wokół, Nowakowska mówi: - Podstawową zachętą jest nie tylko deklaratywna, ale również rzeczywista otwartość władz miasta, konserwatorów zabytków, planistów oraz innych zaangażowanych instytucji na współpracę z deweloperami. Dialog, oparty na zrozumieniu faktu działania we wspólnym celu, jest w tym przypadku kluczem do sukcesu - podsumowuje.

Więcej

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Partner serwisu - Zinel

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA