PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

iTutorGroup inwestuje w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 kwi 2017 07:46

iTutorGroup inwestuje w Polsce Fot. Fotolia

Jedna z największych szkół języka angielskiego na świecie iTutorGroup zainwestowała w Polsce przy wsparciu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu. W ramach inwestycji firma zrekrutuje co najmniej 300 lektorów języka angielskiego do wirtualnego centrum szkoleniowego.

REKLAMA

- Projekt firmy iTutor Group jest wyjątkowy, ponieważ miejsca pracy, które stworzy ten tajwański inwestor są wirtualne. Oznacza to, że w centrum szkoleniowym pracować mogą osoby z dowolnego miejsca Polski - ujawnia Krzysztof Senger, wiceprezes Agencji odpowiedzialny za inwestycje.

Warunkiem zdobycia pracy są jednak wysokie kwalifikacje językowe i predyspozycje do nauczenia, choć wykształcenie kierunkowe czy certyfikaty nie są wymagane. Również rekrutacja do iTutor Group, za którą odpowiada Work Service, jest innowacyjna. Odbywa się w całości on-line.

Firma zdecydowała się na realizację projektu w Polsce dzięki wysokim umiejętnościom językowym Polaków. Polska jest w pierwszej dziesiątce EF EPI English Proficiency Indeks. iTutor Group działa od 2004 roku w 40 krajach. Misją firmy jest zapewnienie równego dostępu do nauki języków wszystkim uczniom, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - CRESA Partner serwisu - Echo Investment S.A. Partner serwisu - Interbiuro Partner serwisu - Nowy Styl Partner serwisu - Penta Partner serwisu Partner serwisu - Skanska Property Poland Sp. z.o.o. Partner serwisu - TDJ Partner serwisu - Vastint Partner serwisu - Workplace Solutions Partner serwisu - Zinel

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA